ADS

2019 Elektrik Abonelik Ücretleri Ne Kadar ?

2019 Elektrik abonelik ücretleri ne kadar oldu ? Gelen zamlar sonrasında elektrik abonelik ücreti değişti mi ? Konuyu merak edenler için detaylar haberimizde.

2019 Elektrik abonelik ücretleri ne kadar oldu ? Gelen zamlar sonrasında elektrik abonelik ücreti değişti mi ? Konuyu merak edenler için detaylar haberimizde.

Gelen zamlar elektrik abonelik ücretlerini etkiledi mi ? 2019 elektrik abonelik ücretleri ne kadar ? Yeni ev alanlar, taşınanlar ve yeni bir ofis, iş yeri açacak olanların merakla araştırdığı konulardan birisi olan elektrik abonelik ücretleri ne kadar oldu. Gelen zamlar elektrik abonelik ücretlerini etkiledi mi ? Bu sorunun cevabını bu haberimizde bulabilirsiniz.

Elektrik aboneliği yeni taşındığınız evde ve ya yeni açacağınız bir iş yerinde elektrik kullanabilmeniz için zorunludur. Elektrik kullanabilmek yapılması gereken elektrik aboneliği içinde belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Fakat bu ücretin ne kadar olduğunu bilmiyorsanız sizler için araştırdık ve bu haberi hazırladık. Elektrik abonelik ücretleri zamlardan etkilendi mi ? sorusunun cevabı ise elektrik abonelik ücretleri senelik olarak güncellenmektedir. Bu yüzden 2020 yılına kadar ödenecek elektrik abonelik ücretleri değişmemiştir. 2020 yılında güncellenebilir.

Elektrik Abonelik Ücretleri Ne Kadar ?

Şuan içinde bulunduğumuz 2019 yılında elektrik abonelik ücretleri kw başı hesaplanmaktadır. Elektrik abonelik ücretlerini aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

Abone Grupları
Güvence birim bedeli TL/kW
Mesken, Şehir Aileleri ve Muharip Gaziler
kW başına 23,7 TL
Sanayi ve Ticarethane
kW başına 67,3 TL
Tarımsal Sulama, Aydınlatma ve Diğer
kW başına 31,9 TL
Kesme-Bağlama Bedeli
26,8 TL
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı