ADS

Almanya’da Müslüman Kadınlara Çirkin Saldırı

Almanya’da Ulm kentinde Müslüman kadınlar ayrımcılık sıkıntısı ile boğuşurken buna dikkat çekmek için çeşitliliği destekle adında bir etkinlik düzenlediler. Fakat bu etkinlikte de görevli olan Müslüman kadınlara bıçaklı bir kişi saldırıda bulundu.

Almanya’da Ulm bölgesinde Müslüman kadınların maruz kaldıkları ayrımcılık ile savaşmak için düzenlenen çeşitliliği destekle adlı etkinlikte bıçaklı saldırı yaşandı. Etkinliği düzenleyen görevli kadınlara bıçaklı bir kişi saldırdı. İslam Toplumu Milli Görüş teşkilatı tarafından düzenlenen ayrımcılığa dur diyen bu etkinlikte görevli kadınlar zor anlar yaşadı. Bir kişi elinde bıçakla görevli kadınlara saldırdı.

SİZİ ÖLDÜRECEĞİM

Saldırgan elinde bıçakla görevli kadınların üzerine sizi öldüreceğim diyerek saldırdı. Çevredekiler son anda müdahale ederek saldırganı durdurdu. Zor anlar ve korku dolu anlar yaşayan görevliler ise sakinleştirildi. Kentte Müslüman kadınlara yapılan ayrımcılığa karşı düzenlenen bu etkinlikte bu saldırının Ulm bölgesinde yaşayan kadınların ne türlü zorluklar çektiğini de gözler önüne sermiş oldu.

Kaynak : Sosyal Medya

 

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı