ADS

AÖF kayıt yenileme son tarihi hangi gün ? AÖF kayıt yenileme başladı

Bir çok açık öğretim üniversitesi öğrencisi için kayıt yenilemeler başladı. Bugün başlayan Aöf kayıt yenileme son tarihi ne zaman araştıranlar için bu haberimizde cevabını bulabilirsiniz. Aöf kayıt yenileme işlemleri hakkında detaylı bilgiler de bu haberde. Açık öğretim fakültesi öğrencileri için kayıt yenilemeler açıldı. Kayıt yenilemek için son tarihi kaçırmayın.

Aöf tarafından açıklanan kayıt yenilemeler 7 Ekim tarihinden itibaren başladı. Açık öğretim fakültesinde okuyan binlerce öğrenci ise kayıt yenileme işlemleri için son gün ne zaman araştırıyor. Aöf tarafından açıklanan aöf kayıt yenileme son tarihi 18 Ekim Cuma günü. Bu tarihe kadar kayıtlarınızı yenilemeniz gerekiyor.

Aöf kayıt yenileme nasıl yapılır ?

Aöf kayıt yenileme işlemleri ise aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden öğrenci bilgileriniz ile giriş yaprak kayıt otomasyonu bölümünden kayıt yenileme işlemleri kısmından gerekli adımları izleyerek yapabilirsiniz. Kayıt yenileme için önce ders seçimi yapıp sonra kayıt ücretini yatırmanız gerekiyor. Adaylar dilerse kayıt kılavuzunda yer alan belgeleri hazırlayarak AÖF kayıt bürosundan da başvuru yaparak kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Aöf kayıt ücreti ne kadar ?

Kayıt ücretleri belirli kriterlere göre değişiyor. Kayıt yenileme ücretleri staj ve uygulamalı dersi olanlar ve tekniker unvanı kazanacak olan öğrenciler için alt limit 240 Türk Lirası, diğer öğrenciler içinse alt limit 220 Türk Lirası olarak belirlendi. Adaylar seçtikleri ders kredilerine göre de dönem eğitim gideri tutarı yatıracaklar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı