Başarılı Ceo Teyfik Karaboğa Kimdir?

Tevfik Karaboğa ilk küresel kayıp eşya analiz veri tabanı sunan ve blockchain ağı üzerinden bunu gerçekleştiren uygulamanın Ceo’su ve kurucu ortağıdır.

teyfik-karaboĞa
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tevfik Karaboğa ilk küresel kayıp eşya analiz veri tabanı sunan ve blockchain ağı üzerinden bunu gerçekleştiren uygulamanın Ceo’su ve kurucu ortağıdır. Aslen Konyalı olan Tevfik Karaboğa şimdilerde İsviçre’de yaşamaktadır ve 2015’ten beri belli başlı önemli birkaç adet Kripto projesinde başarılı adımlar atmıştır. Teyfik Karaboğa bunu en verimli şekilde gerçekleştirmiş İsviçre’nin teknoloji meraklısı bir Türk girişimcisi olmuştur.

Uzunca bir süre bitcoin madenciliği projesinde çalışan Bu Türk girişimci Teyfik Karaboğa TR3ZOR adlı dünyanın ilk blockchain tabanlı kurulmuş olan kayıp eşya ağını kurmuştur. Başarılı bir Ceo olan Teyfik Karaboğa teknolojik anlamda şeffaf, sağlam ve güvenilir adımları başarılı hızlı bir şeklinde gerçekleştirirken ucuz maliyetlerle de sunmaktadır.

Teyfik Karaboğa’nın TR3ZOR Uygulaması ve Avantajları?

TR3ZOR tarayıcılar ve mobil uygulamalar aracılığı ile erişilen kaybolan veya çalınan ögeleri küresel bir veri tabanına oluşturarak sunmaktadır. Avantajlar arasında sınırsız dijital işlemler düşük maliyetli ve hızlı bir şekilde güvenlik ve şeffaflık da en yüksek standartlar yer alarak kullanıcılara sunulmaktadır.  TR3ZOR uygulamasını Android ve ios işletim sistemine sahip olabilen telefonlarda mağazalardan kolaylıkla indirebilirsiniz.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/teyfik.karaboga/

Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/in/teyfik-karaboga-514a231b8/

Bu Yazıya Tepki Ver