Beşiktaş Divan Kurulu’nda Şok Eden Sözlerin Yankıları Sürüyor

image_65eef46e4dff7
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Skandal: Tüpraş Stad Yumu’nda Kurulan Sahte Forma İmalathanesi Ortaya Çıktı

‘Beşiktaş Divan Kurulu’nda Başkan Hasan Arat’ın camiayı şoke eden sözlerinin yankıları sürüyor. Onlarca yıllığına düşük bedelle kiralanan gayrimenkullerden harabeye dönen tesislere, yapılan yanlış transferlere kadar pek çok gerçek camiaya tokat etkisi yarattı. Ancak bunlardan en ilginci belki de Tüpraş Stad yumu’nda kurulan sahte forma imalathanesiydi. Bu konuyla ilgili şoke eden bilgilere SÖZCÜ ulaştı.

Dedektif Hikayesi Gibi

Skandal, stat envanterini çıkarmak isteyen yöneticilerin eskiden e-Spor merkezi olarak kullanılan bölgede özel kartla girilen bir alan bulmasıyla ortaya çıkıyor. Yöneticilere, burada şubeler ve Kartal Yuvası için forma baskı desteği verildiği söyleniyor. Bu alan gizlice takibe alınıyor. Görülüyor ki baskı işlerini yapan şirket; Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’un korsan ürünlerinin de baskılarını Tüpraş Stadyumu’nda yapıyor.

Ünlü Markalara Bile…

Üstelik, bu şirket Beşiktaş’a kira ödemediği gibi personeline de statta çıkan yemeklerden ücretsiz faydalanmasını sağlıyor. Rakip takımların lisanssız ürünlerinin yapılması da yetmiyor. Siyah-beyazlı kulübün lisansız ürünlerine bile orijinal Kartal Yuvası etiketleri de yine burada yerleştiriliyor. Ayrıca dünyaca ünlü firmaların ‘çakma’ mont, kaban, kazak, hoodie ve tişört gibi ürünlerine de burada baskı işlemi yapılıyor.

Bu Yazıya Tepki Ver