Dönerci Özkan’ın sahibi “Özkan Sancar” Piyasada Gün Geçtikçe Daha Hızlı Büyümeye Devam Ediyor

Özkan Sancar
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1989 dan bu yana Denizlide hizmet veren Dönerci Özkan piyasada daha fazla büyüme hazırlıklarına başlıyor. Babası “Feyat Sancar” tarafından 1989 da kurulan Dönerci Özkan 1987 Denizli doğumlu oğlu “Özkan Sancar” tarafından aynı isimle ve aynı yerinde devam ediyor.

Piyasada elbette rakiplerimiz var fakat Denizli’nin en iyi dönercisi biziz diye konuşan “Özkan Sancar” markasını büyütmeye adım atıyor. Franchise (bayilik) sistemi alt yapısına yakın zamanda başlayacağını da belirtti. Artık iOS ve Android cihazlar üzerinden “Dönerci Özkan” mobil uygulaması ile de paket sipariş alacağını öğrendik. Üst düzey geliştirilen mobil uygulaması ile Denizliye çok farklı bi soluk getireceğine inanıyoruz.

Piyasada Franchise ile markasını tüm illere verip büyüteceğini sevenlerine ve bizlere duyurmayı başaran İş Adamı Özkan Sancar güzel işlerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Dönerci Özkan Denizli!’nin en iyisi olup artık heryerde hizmet verecek.

Yeni tip coronavirüs (Covid-19) pandemisinin hala ciddiyetini koruduğunu hatırlatan Özkan Sancar, tüm yurttaşları bilinçli olmaya davet ediyor.

Bu Yazıya Tepki Ver