D&R Live hafta sonu etkinlikleri, sevilen yazarların imza günleriyle sürüyor

1642684751_zeynepsahra_22Ocak
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R, sevilen isimleri hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor. D&R Live etkinliklerinde bu hafta sonu; merakla beklenen yeni kitabını yayınlayan Emrah Safa Gürkan, Ayşe Tolga, Zeynep Sahra, Şeyma Ünal, Sabiha Gürdemir ve Miraç Çağrı Aktaş, okurlarla bir araya gelecek.

 

Emrah Safa Gürkan yeni kitabını ilk kez D&R Zorlu’da imzalıyor

 

D&R, akademisyen ve tarihçi Doç. Dr. Emrah Safa Gürkan’ın yeni kitabı “Ezbere Yaşayanlar – Vazgeçemediğimiz Alışkanlıklarımızın Kökenleri” için düzenlenecek ilk imza gününe ev sahipliği yapıyor. “Ezbere Yaşayanlar”da, bir türlü vazgeçemediğimiz alışkanlıklarımızın tarihi arka planıyla birlikte antropolojik, sosyolojik ve psikolojik kökenlerini irdeleyen Gürkan;  iki yüz bin yıllık insanlık mirasının ortaya koyduğu birbirinden değişik toplum ve kültüre yönelerek davranışlarımızı şekillendiren ana etmenleri inceliyor. Tarihe eğlenceli bir dille yaklaşan akademisyen, kısa sürede büyük ilgi gören kitabını ilk kez 22 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’te, D&R Zorlu’da imzalayacak.

 

Ayşe Tolga D&R İstinyePark’a konuk oluyor

 

Oyuncu ve klinik aromaterapist Ayşe Tolga, 22 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’te düzenlenecek söyleşi ve imza günü etkinliğinde D&R İstinyePark mağazasının konuğu oluyor. “Bereket Sende” isimli yeni kitabında İyilik Sende Hareketi’ne dahil olanların yoluna ışık tutmaya devam eden Tolga, gerçekleşecek etkinlikte her iki kitabını da sevenleri için imzalayacak, hayranlarıyla keyifli vakit geçirecek. Ayşe Tolga, serinin ilk kitabı “İyilik Sende” ile içsel rehberlik verdiği öğrencilerine, kendilerine doğru çıktıkları yolculuklarında iyi yaşama ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçladı. Tolga, bu arayışa devam etmek isteyen okurlarına “Bereket Sende” ile yoldaşlık etmeyi sürdürüyor.

 

D&R, çok satanlar listesinden inmeyen kitaplarıyla adından söz ettiren genç yazar Zeynep Sahra’yı imza günlerinde ağırlıyor. Akıcı yazım tarzıyla geniş kitlelere ulaşan Sahra; çok sevilen “Ayçöreği”, “Elmalı Turta” ve “Kırmızı Kurabiye” kitaplarını D&R mağazalarında imzalıyor. Zeynep Sahra; 22 Ocak Cumartesi günü D&R Cevahir’in, 23 Ocak Pazar günü D&R Küçükyalı Hilltown’ın konuğu olacak. Her iki etkinlik de saat 14.00’te başlayacak.

 

Sosyal medyada ürettiği içeriklerle tanınan girişimci-yazar Şeyma Ünal, okurlarıyla D&R Suadiye’de buluşuyor. Ünal, yaşama muzip bir kız çocuğunun gözünden baktığı “O Zaman  Gerçeği Nasıl Öğreneceğiz?” kitabını, 22 Ocak Cumartesi günü saat 15.00’te sevenleri için imzalayacak.

 

Çocukların hayranlıkla okuduğu “Elanko” kitabının yazarı Sabiha Gürdemir, minik okurlarıyla D&R’da buluşuyor. D&R İstanbul Watergarden’da düzenlenecek çocuk etkinliği ve imza günü, 23 Ocak Pazar günü saat 14.00’te başlayacak.

 

Duygusal içerikli kitaplarıyla tanınan yazar Miraç Çağrı Aktaş, “Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar” isimli kitabının imza gününde kitapseverlerle bir araya geliyor. Aktaş, geç kalınmışlık ve kaybetmişlik duyguları ile baş edenlerin hikayesini anlattığı kitabını, 23 Ocak Pazar günü saat 14.00’te D&R İzmir Mavibahçe’de imzalayacak.

 

Bu Yazıya Tepki Ver