Dünya devi Amazon Türkiye’de satışa başladı

Trump’ın yaptırımlarını dinlemeyen Jeff Bezos ‘a ait e-ticaret devi olan Amazon’un Türkiye’ye geleceği geçen seneden beri konuşuluyordu. Türkiye çalışmalarını bir süredir bekleten Amazon hem bekletip hem de bir yandan İstanbul’dan eleman arayışına girmiş çoğu pozisyonda iş alımları yapmıştı.

Dünya devi Amazon Türkiye’de satışa başladı
Dünya devi Amazon Türkiye’de satışa başladı Dilan Aşar

Dünya’da en önemli e-ticaret devlerinden biri olan Amazon Türkiye pazarına girdi. Ticaret markası olan Amazon bu sabah amazon.com.tr’ye girenler siteye erişimi sağlayabildi.  

SİTEYE GİRENLER ÖZEL MESAJI GÖRDÜ 

Jeff Bezos ‘a ait olan ve piyasa değeri 1 trilyon dolar olan Amazon.com ‘un kurulduğu 1995 yılından bu yana Türkiye'deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün Türkiye'deki müşterilerimizin Amazon alışveriş deneyimlerini zenginleştirecek olan Amazon.com.tr'nin açıldığını duyurmanın gururunu yaşıyoruz’’ şeklinde kısa bir mesajla ifade etti.  

LANSMANA ÖZEL İNDİRİM 

Amazon yaptığı açıklamada, Türkiye için lansmana özel indirimler olacağını söyledi.  Samsung Galaxy J7,  Fitbit Alta HR, Regal LED TV, Paşabaçe Midas Çay Seti gibi farklı ürünlerde indirim sağlanacak. Lansmana özel farklı ürünlerde ucuza satılacağı bildirildi.    

Amazon Jeff Bezos
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Robotik Kodlama eğitiminde bir adım daha atıldı
Robotik Kodlama eğitiminde bir adım daha atıldı
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum