Elektronik sigaraların daha hafif olduğu ortaya çıktı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte özellikle sigaranın sağlığa verdiği zararları azaltması noktasında elektronik sigara kullanımı da artmaya başlamıştır.

Screenshot_15
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte özellikle sigaranın sağlığa verdiği zararları azaltması noktasında elektronik sigara kullanımı da artmaya başlamıştır. Elektronik sigaranın içerisinde belirli likitler konulmaktadır. O likitlerinin asıl maddesi Nbase’dir. Nbase elektronik sigaralarda kullanılan likitlerin temel maddesini oluşturmaktadır. Bu maddenin içerisinde nikotin, bitkisel gliserin, propilen glikol gibi maddeler yer almaktadır.  Nbase çeşitleri farklılık göstermektedir. Bu anlamda içeriğinde bulunan nikotin miktarındaki değişiklik temel farklılığı oluşturmaktadır.

Nbase fiyatları ne aşamadadır?

Nbase fiyatları bu maddenin kalitesine göre değişmektedir. Ülkemizde elektronik sigara sektörüne ham madde üreten Safir Kimya bünyesinde en kaliteli Nbase seçeneklerini ve Nbase çeşitlerini bulundurmaktadır. Nbase bu anlamda özellikle elektronik sigara kullanan bireyler tarafından tercih edilir. Nbase dilerse bireyler çeşitli aroma vericiler tarafından aramolandırılır. Öte yandan Nbase elektronik sigaranın likitinin temel maddesi olduğu için çokça tercih edilir. Nbase içerikleri sigaradan çıkan buharın miktarını ve yoğunluğunu da değiştirebilmektedir. Bu nedenle bu oranlarda farklılık gözlemlenebilir. Bireyler sigaralarının sertlik düzeylerine ve istedikleri buhar miktarına göre farklı likitlerin tercihlerini yapabilirler. Safir Kimya bu önemli malzemeyi dünya standartlarında en güzel ve en kalitelilerini seçerek müşterilerinin hizmetine sunuyor. Ayrıca Safir Kimya’nın çok güzel ve çok kullanışlı bir de internet sitesi bulunuyor. İnternet sitesi üzerinden ürünlerin içeriklerine ve fiyatlarına ilişkin bilgilere ulaşılabiliyor. Safir Kimya profesyonel bir kadro ile çalışıyor.

Elektronik sigaralar daha ekonomiktir

Yapılan araştırmalar elektronik sigaraların tütün sigaralarına göre çok daha ekonomik olduğunu ortaya koymuştur. Çünkü elektronik sigaraların kullanım ömrü tütün sigaralarına göre çok daha fazladır. Elektronik sigaralar uzun süreli kullanım sağladıkları için tütün sigaralarının verdiği maliyet yükünü bireylerin ceplerinden kaldırmaktadır. Bilindiği gibi tütün sigaralarına neredeyse her ay büyük oranlarda zam gelmektedir. Bu zamlar günde bir ya da iki paket sigara içen bireyleri düşününce ekonomik anlamda büyük sıkıntıların oluşmasına neden olmaktadır. Öte yandan elektronik sigaralar %95 oranında daha az toksik madde içermektedir. Bu durumda sigara kullanan bireylerin daha az zararlı maddeye maruz kalmalarına olanak sağladığı için elektronik sigara kullanan bireyler sağlıkları bakımından çok daha avantajlı olacaktır.

Safir Kimya başta nbase olmak üzere elektronik sigara ile ilgili müşterilerine sunduğu bütün ürünlerinde kaliteye ve müşteri sağlığına son derece önem verir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunma çabasında bulunan Safir Kimya elektronik sigaraların çok daha avantajlı olduğunu yapmış olduğu ticari çalışmalarla ortaya koymaktadır. Çünkü elektronik sigaralar uzun süreli kullanım sağladığı için Safir Kimya büyümesinde elektronik sigara malzemeleri ve aparatları uygun fiyatlarda sunulduğu için son derece ekonomik bir tablo ortaya çıkar. Ayrıca elektronik sigara kullanımı özellikle yaz aylarında ormanlarda meydana gelen yangınların azalmasına da neden olmuştur. Dikkatsiz bireylerin izmaritlerini ortalığa atması sebebiyle tütün sigaralarının büyük orman yangınlarına neden olduğu bilinmektedir.

Kaynak: https://safirkimya.com/

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir