ADS

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ? Kadınlar için ipuçları

Her kadın çekici olmak ister mi acaba ? Bu sorunun cevabını evet olarak veremiyorum. Ama her kadın sevdiği erkeği etkilemek ister diye düşünüyorum. Evet peki erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır ? İşte size bir kaç ipucu

Her kadın çekici olmak ister mi acaba ? Bu sorunun cevabını evet olarak veremiyorum. Ama her kadın sevdiği erkeği etkilemek ister diye düşünüyorum. Evet peki erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır ? Kadınlar mutlaka güzel görünmek isterler. Özellikle sevdiği erkeği etkilemek ister kadınlar. Peki erkekleri etkilemek için ne yapmak gerekir ? Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır ? Erkeğe göre kadın nasıl olmalıdır ? Bu sorunun cevabını araştırmacılar vermiş ama kaç farklı şekilde hepsini yapmaya kalksak işimiz var. Bende bunlardan ortak olanları sizlerle paylaşmak istedim. Buyurun konumuzda.

Şimdi ben bunları yazacağım ama denediniz olmadı gelip bana kızmayın. Erkekten erkeğe değişiyor bu işler. Be sadece araştırmacıların yaptıkları araştırma sonucu çıkardıkları yüzlerce sonuç arasından ortak olanları seçtim ve sizlerle paylaştım. Denemekte fayda var 🙂 Evet gelelim konumuza ;

  • Tabi ki bakımlı kadınlardan hoşlanırlar

Açıkça söylemek gerekirse bu konuda erkeklere kesinlikle hak veriyorum. Nedeni bende karşımdaki erkeğin bakımlı olmasını isterim. Ben nasıl istiyorsam erkekte doğal olarak karşısındaki kadının bakımlı olmasını ister. Çok zor değil bakımlı olmak çok makyaj demekte değil. Sadece biraz görünümünüze dikkat ederseniz zaten bakımlı olursunuz. Yani bu karşı tarafı hem de aynaya baktığınızda sizi mutlu eder.

Erkekler bakımlı kadınlardan hoşlanır. Bu konuda erkeklere hak veriyorum nasıl kadın bakımlı erkek istiyorsa erkek de bakımlı kadın ister.

  • Anlayışlı kadınlardan hoşlanırlar

Bakımlı kadından sonra erkeklerin yapılan araştırmalarda verdikleri en çok cevap anlayışlı kadınlar olmuş. Anlayışlı kadın dediğimiz nedir ? Her şeyi alttan alan demek mi tabi ki hayır. Ama karşınızda erkeği anlamaya çalışmak gerek. Siz bunu yapmaya çalıştığınızda zaten erkek bunu anlayacak ve bu size mutlaka artı olacak dönecektir. Tartışmalarda, çelişkilerde erkeğe karşı biraz anlayış gösterip daha ılımlı yaklaşırsanız durumu fark edeceksiniz. Bu erkeğe boyun eğin demek değil yanlış anlamayın sadece bastırarak söylediğim gibi biraz anlayışlı olun. Halk dili ile her şeye trip atmayın ve ya küsecek yer aramayın. Siz ilişki kurtaran taraf olun.

Erkekler anlayışlı kadınlardan hoşlanırlar, fakat bu erkeklere boyun eğin demek değil. Sadece bazı konularda biraz anlayışlı olun sizde sonuçlarını göreceksiniz.

  • Birazda tutkulu kadınlardan hoşlanırlar

Yani eğer kocanızı eğer özel bir ilişkiniz varsa erkek arkadaşınızı mutlu etmek için biraz tutkulu olmakta fayda var. Bunu özetlemek gerekirse erke ve kadın arasında cinsel ilişki ne kadar kuvvetli olursa erkek o kadar mutlu olur. Yani dişiliğini kullanan kadınları erkekler her zaman sever.

Erkekler tutkulu kadınlardan hoşlanırlar, yani erkeler için cinsellikte çok önemlidir. Ne kadar tutkulu olursanız o kadar kendinize bağlayabilirsiniz.

  • Erkeği sahiplenirseniz hoşuna gidecektir

Erkeği sahiplenip arkasında durmanız mutlaka çok hoşuna gidecektir. Erkekler eşlerinin ve ya kız arkadaşlarının kendilerini sahiplenmesinden çok etkilenirler.

Erkeği sahiplenirseniz hoşuna gidecektir, ona sahip çıkmanız ve onu sahiplenmeniz eşinizin ve ya erkek arkadaşınızın hoşuna gidecektir.

  • Sonuç olarak erkekler ;

Bunu maddeler halinde bir çok şekilde uzatabiliriz ama bu maddeler bütün araştırmalarda çıkan ortak maddeler. Erkeği mutlu etmek midesinden geçer sözü artık çokta geçerli bir söz değil. Bu yemek yağma olayı güzel yemekler evet olabilir ama erkekler onları anlayabilen kadınlardan daha çok etkileniyor artık. Fakat bu şu demek değil her dediğine boyun eğmek. Kadın sonuçta yuva yapandır. Erkek ise o yuvayı ayakta tutan.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı