Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle! EDHO 179. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle! EDHO 179. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ilk bölümü 8 Eylül 2015 tarihinde yayımlanan, senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz’un birlikte kaleme aldıkları aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 178. bölümünü YouTube’tan izleyebilirsiniz. Peki ama Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izle

Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz’ın 178. bölüm özeti şu şekildedir: 

İhaneti kaldıramayan Tipi’nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Alpaslan’ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipi’nin oylamasında yakalamak ister. Tipi’yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli’den masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz’la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli’nin ortadan kaldırılması için de plan yapar.

Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi’nin hayatını kurtarmak için mücadele eder. Hızır Çakırbeyli’nin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipi’dir. Gönül’üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli’nin işini zora sokar. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmaz. Emine Façalı, masada kardeşi Tipi’nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı’yı sıkıştırır.

Hızır Çakırbeyli, Tipi’nin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapar. Okların Bahar’ı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli’nin yine de içine kurt düşer. Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru’dan alacaklardır.

Ceylan Çakırbeyli, çantasındakini sırdaşı Ebru’ya mı yoksa eşini elinden alan Bahar’a mı doğrultacağına henüz karar vermemiştir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm fragmanı
EDHO’nun 179. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. ATV’nin sevilen dizisi her salı saat 20:00’de yayınlanmaktadır. 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir