FORM’dan Türkiye’de Bir İlk: EUROFORM SAFELIGHT ile Kanal Tipi Klimalara Steril Çözüm

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Form MHI Klima Sistemleri, yeni ürünü EUROFORM SAFELIGHT ile Kanal Tipi klimalara sterilizasyon özelliği sağlıyor. EUROFORM SAFELIGHT, iklimlendirme sektöründe ilk kez VRF sistemlerde kullanılabilecek klima tipi UV-C ünitesi olmasıyla da öne çıkıyor.

Mitsubishi Heavy Kanal tipi klimalar, EUROFORM SAFELIGHT ile çok daha güvenli

EUROFORM SAFELIGHT, özellikle pandemi sürecinde klimaların güvenli bir şekilde kullanımıyla ilgili soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Hava akımına paralel şekilde yerleştirilmiş UV-C lambalar sayesinde virüs, bakteri, mantar ve diğer patojenleri yok ederek kanal tipi klimaların güvenle kullanılmasını sağlıyor. Havanın daha fazla UV ışınına maruz kalmasını sağlayarak ortama temiz ve steril bir hava iletiyor. Mitsubishi Heavy kanal tipi klimalara özel olarak geliştirilen ürün, ilk kurulum sırasında sisteme entegre edilebildiği gibi, halihazırda kullanılan Mitsubishi Heavy kanallı klimalarla da akuple edilebiliyor. Ayrıca, sektörde ilk kez uygulama sırasında klimaya zarar veren delme, kesme gibi işlemlere gerek kalmadan, kanallı tip klimalarınhava emiş kısmına monte edilebiliyor.

Ünitedeki yandan veya alttan erişime imkan veren müdahale kapakları sayesinde cihazın iç aksamına kolayca erişim sağlanıyor. Ürünle beraber sunulan farklı ölçüdeki flanşlar, farklı boyutlardaki iç ünitelere kolay bağlantı ve kolay montaj imkanı sağlıyor. Klima durduğu zaman veya müdahale kapaklarından biri açıldığında UV-C lambaların çalışması, anında durdurularak ışığa direk maruz kalınmasını engelliyor.

Mitsubishi Heavy kanal tipi klimalar ofis, otel, okul, hastane, restoran, mağaza gibi birçok toplu kullanım alanında etkin bir iklimlendirme çözümü olarak kullanılıyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir