FURKAN KIZILAY’DAN YENİ TEKLİ ‘BEKLEMEM ONDAN’ ÇIKTI

Ocak ayında ilk teklisi ‘İstanbul’ şarkısını yayınladıktan sonra, yaz sonuna kadar her ay yeni bir tekli yayınlayarak, müzik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

1648187005_Furkan_K__z__lay_Artwork_Beklmem_Ondan
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Morrie Records ve Garaj Müzik şirketleriyle iş birliği ile yayınladığı teklisinin ardından yine aynı işbirliği ile yeni akustik teklisi ‘Beklemem ondan’ şarkısını bugün dinleyicisi ile buluşturacak olan şarkıcı, bir taraftan önümüzdeki günlerde yapacağı sahne çalışmalarına hazırlık yapıyor.

Furkan Kızılay’ın, söz ve müziğini Müzisyen Can Doe’nin yaptığı, Beklemem Ondan akustik teklisinde mutlu tınıların yanı sıra ülkemiz insanının özlediği akustik-pop sound’u ele alınıyor. Uzak mesafe ilişkilerini konu alan Beklemem Ondan şarkısı, sanatçının müzikal performansının öne çıktığı akustik müzik videosu ile birlikte dinleyicileri ile buluşuyor. “Beklemem Ondan” müzik severlerin dans etme isteklerini de karşılamaya aday.

Beklemem Ondan Şarkısının video klibinin yapımını da diğer kliplerin konseptine uygun olarak Morrie Production üstlendi.

Bu Yazıya Tepki Ver