Gani Müjde ve Belma Canciğer’in Kızı Ecesu Pratt Entitüsü’nden Mezun Oldu

image_664c746ba38f2
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü Çift Kızlarının Mezuniyetini Instagram’da Kutladı

’24 yıl önce evlenen Gani Müjde ile Belma Canciğer’in kızları Ecesu, Amerika’nın tasarım ve güzel sanatlar alanında önde gelen üniversitelerinden Pratt Entitüsü’nden mezun oldu. Kızlarının mezuniyet töreni için Amerika’ya giden ünlü çift, mutluluklarını Instagram’da takipçileriyle paylaştı.

“Bahtın ve Tahtın Güzel Olsun!”

Belma Canciğer, “Beş yıl önce seni bu okula bıraktığımızda dört kişi gelmiş, üç kişi ayrılmıştık, bu kez kardeşin de üniversiteli olduğu için ve finalleri olduğu için üç kişiyiz ama kalplerimiz bir… Seninle ne kadar gurur duysam az, bitirme projenin sergiye çıkması bizi daha da gururlandırdı, seni çok seviyoruz. Prensesimiz artık prenseslikten kraliçeliğe terfi etti. Bahtın ve tahtın güzel olsun.” ifadelerini kullandı.

“Gururluyuz!”

Gani Müjde de mutluluğunu “Bu sesi duymak için o masa başında, biz telefon başında sabahladık yıllarca. Sadece New York’un değil tehlikeli bir hastalığın da hakkında geldi kızımız. Ecesu, dünyanın en önemli sanat üniversitelerinden biri olan Pratt Institute’den mezun olmayı başardı. Gururluyuz, gözümüze de toz kaçtı bu arada.” sözleriyle paylaştı.

Bu Yazıya Tepki Ver