ADS

Gaye Su Akyol ile Tanıştınız Mı ? Bence Hemen Tanışın

Son zamanlarda çok severek dinlediğim Gaye Su Akyol daha doğrusu GSA kimdir ? Ben daha yeni tanıdım ama çok sevdim sizlerinde seveceğini düşünüyorum.

Gaye Su Akyol (GSA) Kaç Yıldız Verdiniz ?

0%

Bu Kadar Verdik

Aşağıda şarkılarını dinledikten sonra puanlama yapmanızı öneririm.

User Rating: 4.68 ( 2 votes)

Son zamanlarda çok severek dinlediğim Gaye Su Akyol daha doğrusu GSA kimdir ? Ben daha yeni tanıdım ama çok sevdim sizlerinde seveceğini düşünüyorum. Youtube’da müzik dinlemek için dolaşırken bir türlü beğenemediğim müzikler arasında nereden geldiyse Gaye Su Akyol geldi. Sonrası ise işte bu yazı oldu. Siz de tanıyor ve seviyorsanız verin puanınızı yıldızınızı görelim sonuçları.

Youtube’da müzik dinlerken bir türlü sevemediğim ya da tamamını dinleyemediğim müzikleri geçip dururken köşede araya sıkışmış bir Gaye Su Akyol gördüm. Açıkcası ilk başta sadece albüm kapağı dikkatimi çekti. Elde saz arkada dolmuş duman efekti merak ettim dedim bir dinleyeyim. Şarkı adı da İstikrarlı Hayal Hakikattır. Başlangıcı baya ilgimi çekti GSA parası falan. Sonra kadın bir söylemeye başladı tamam dedim işte bu. Sonuna kadar dinledim durdum bir daha dinledim. Sonra dedim bir de klibi izleyeyim baya iyi klip. Klipte çok ilginç şeyler oluyor. Klip çok sofistike bir klip olmuş. Yani elin yabancısı yapar da biz yapamaz mıyız ? Sonra tabi diğer şarkılar diğer şarkılar kadın gerçekten başarılı biriymiş.

GAMZE SU AKYOL YOUTUBE’DA

Ama bir şey dikkatimi çekti Youtube’da çok fazla abonesi yok bu hatunun bu kadar başarılı ve ilginç şarkılar yapıp nasıl dikkat çekmemiş acaba çok merak ediyorum. Bence hakkı yeniyor. Öyle saçma sapan rap şarkıları yapıp bir birlerine sallayan adamların bile binlerce hatta milyon takipçileri varken bu kadının neden çok az. Alt taraf da sizlere şarkılarından bazılarını bırakıyorum. Dinleyin sizde kesin abone olacaksınız. Ha birde dinlerken klipleri izlemeyi unutmayın. Çok şey kaçırırsınız 🙂

GAYE SU AKYOL VE ÇALIŞMALARI

Ben buraya Gamze Su Akyol’un bazı şarkılarını ekliyorum bunları dinledikten sonra siz zaten geri kalanını dinleyeceksiniz diye tahmin ediyorum. Sayfanın en altında da GSA sosyal medya hesaplarını bulabilirsiniz.

  • Gaye Su Akyol – İstikrarlı Hayal Hakikattir

  • Gaye Su Akyol – Bir Yaralı Kuştum

  • Gaye Su Akyol – Anlasana Sana Aşığım

  • Gaye Su Akyol – Mona Lisa

Gaye Su Akyol (GSA) Sosyal Medya Hesapları

facebook: facebook.com/gayesuakyol
instagram: @gayesuakyol
twitter: twitter.com/gayesuakyol
web sitesi : www.gayesuakyol.com

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı