Gürmen Group’tan yeni mezun yazılımcılara kariyer fırsatı!

Gürmen Group, gençler tarafından ilgiyle karşılanan Full Stack Bootcamp eğitim programını hayata geçirdi. Grup şirketlerinden Gürmen Teknoloji’nin yeni mezun genç yetenekleri teknoloji kariyerine hazırlayacağı yetenek gelişim ve eğitim programı başladı. Teknoloji içerikli eğitimler toplam 7 hafta boyunca toplam 84 saat sürecek ve 8 Mayıs’ta son bulacak.

1648471468_G__rmen___Bootcamp
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gürmen Group, yeni mezun ve kariyerinin ilk 3 yılındaki adaylara yönelik; ilk kez sunduğu Full Stack Bootcamp eğitim programı çerçevesinde özel olarak hazırladığı gelişim içerikleriyle genç yeteneklerin mesleki eğitimler alarak farklı projelere imza atmasına destek oluyor.

Bu yıl 1.300’den fazla başvuru alınan; sınav ile ön değerlendirme süreçlerini başarılı ile tamamlayarak 44 kişinin seçildiği ve Mart ayında başlayan eğitimlerde, adaylar Coffee Talks ve geri bildirim seansları gibi farklı gelişim araçlarıyla da desteklenecek. Toplam 7 hafta sürecek programı başarıyla tamamlayanlar bu sürenin sonunda YTÜ Yıldız Teknopark’ta faaliyet gösteren grup şirketlerinden Gürmen Teknoloji’nin genç ve dinamik ekibinin bir parçası olarak kariyerlerine devam edecek.

Gürmen Group bünyesinde ilk kez düzenlenen bu programın yanı sıra Gürmen Kariyer Akademisi’nde, G-Gen Talent ile staj ve MT programlarının da hayata geçirilmesi, bu programlarda da yoğun kişisel ve mesleki eğitimler verilmesi grubun yeni hedefleri arasında yer alıyor.

 

Bu Yazıya Tepki Ver