22 Ekim Pazartesi günlük burç yorumu

22 Ekim Pazartesi günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

22 Ekim Pazartesi günlük burç yorumu
22 Ekim Pazartesi günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 22 Ekim Pazartesi günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Güne değişikliklerle başlayıp farklı adımlar atacaksın. Beklenmedik şekilde para ve şans kapın açılıyor. Aşk tam ardında bekliyor. Algını açmalısın. Bazı kayıpların olacak fakat bunlar minik kayıplar olacak.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Yaşam enerjinin yüksekliği ile istediğin her şeyi yapabilirsin.  İçinizde olan duygulara merhaba diyeceksin. Fakat sağlığına dikkat edip kontrollerini yaptırmalısın. Bazı nedenlerden dolayı sağlığınız etkilenebilir. Sağlığına dikkat etmende fayda var.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Aklında oluşan yeni fikirler ve arzularla uyanıyorsun. Bu enerji sana güzel kapılar açacak. Bugün güzel haberler alacaksın. Yeni girişimlerle ve yeniliklerle güne merhaba diyeceksin.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Karmaşık duygularla uyanıyorsun fakat bu durum psikolog randevusu alacağın manasına gelmez. Duygu bozukluğunun olduğunu düşünmemelisin. Bu durum gayet normal çünkü, sen bir yengeçsin. Duygularını ön planda yaşıyorsun.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Ani heyecanlar yaşayabilirsin. Her açıdan sürprizlerle karşılaşabilirsin. Bakış açını değiştirip yenilenme vaktin geldi. Bazı şeyleri düşünmeye başladın ve yenilenme sürecin çoktan başladı.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Gelenekleri uygulama günündesin. Ne kadar da gelenekçi bir tavrın var. Yaşam enerjin sürekli yükselişte umarım çakılmazsın. Yükselirken bazı şeyleri göz ardı etmemelisin. Hayatında hem aşk hem de para ile ilgili kısımlar yoluna giriyor.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Değişik bir heyecan yaşıyorsun. İçindeki kıpırtı ile ilgili ilgini çekecek güzel şeyler yaşayacaksın. Kendinde ve çevrende farklı yönlere denk geleceksin. Bakış açılarının farklılaştığını ve dönüşüme girdiğini hissedeceksin.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Zamanında yapacağın sorumluluklar alıyorsun. Sorumlulukları alıp bırakmanda üstüne yok. Bazen öfkeleniyorsun ve bunu en yakınında olan hayat arkadaşına yansıtıyorsun. Sorunları küçültmeyin ya da büyütmeyin.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Özgür ilişkilerden etkileniyorsun. Çekici ve hoş görünmek istiyorsun çevrende olan kişilerin yardımını alıp alışverişe çıkabilirsin. Tarzında yapacağın küçük değişiklikler ruhunu aydınlatmanı sağlayacak.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Bu sabah uyandığınızda gergin duygular ruh haline egemen oldu. Fakat kendini çok güzel denetliyorsun. Enerjin ve kararlığını yükseltiyorsun. Bu şekilde gidersen hep yükselişte olacaksın. 

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

İlişkilerini zorlayan kişi sensin. Kendini değerlendirmekten kaçmamalısın. Alışkanlıklarına direnç gösterirsen çevrende kimse kalmayacak.  Tüm kapıları kapatıyorsun , bunu yapmamalısın.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Yapman gereken işlere odaklanıp etrafında olan sorunları çözeceksin. Bazı durumlarda kafanı karıştıran durumlar olabilir. Önemli kişilerin desteğini ve takdirini alacaksın. Kendini olduğundan fazla güçlü hissedeceksin. Her zaman olduğu gibi içinde olan güç bitmiyor.  

 

burç yorumu günlük burç yorumu 22 Ekim burç yorumu
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor