İntihar Eden İşadamı ve Diplomat Bugün Toprağa Verildi

Eskişehir’de bir dönem yönetim kurulu başkanlığını yaptığı fabrikada intihar eden Fahri Konsolos Zafer Türker bugün toprağa verildi.

İntihar Eden İşadamı ve Diplomat Bugün Toprağa Verildi
İntihar Eden İşadamı ve Diplomat Bugün Toprağa Verildi Can Polat

Dün Hisar mahallesinin 1047’nci caddesinde gerçekleşen olay, bir dönem hisselerinin büyük bir çoğunluğu Hindistan’daki şirkete devredildiği fabrikada gerçekleşti. Şirketin eski yönetim kurulu başkanı olan 45 yaşındaki Zafer Türker, işyerinin ön tarafında bulunan güvenlik binasına geldi. İddia edilene göre güvenlik görevlisinin silahını alarak, kendi başına bir el ateş eden Türker olay yerinde hayatını kaybetti.

Çalışanların ihbar etmesi üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi ve polis geldi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen genç işadamı ve diplomat Zafer Türker hayata veda etti.

Bugün öğlen saatlerinde Zafer Türker için, Çukurhisar Mahallesi Merkez Camii de bir cenaze töreni düzenlendi. Düzenlenen cenaze töreninde yakınları ve sevenleri başta olmak üzere çok sayıda insan katıldı. Öğle namazından sonra kılınan cenaze namazı ile gerçekleştirilen cenaze töreninden sonra Çukurhisar Mezarlığı’nda toprağa verildi.

eskişehir yerel haber
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor