Eskişehir Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden 2018 Toplantısı

Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde, ilçe ve şube müdürlükleri ile birlikte 2018 yılının değerlendirme toplantısı yapıldı.

Eskişehir Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden 2018 Toplantısı
Eskişehir Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden 2018 Toplantısı Can Polat

Eskişehir İl Tarım ve Orman Bölge Müdürlüğü’nün ilçe ve şube müdürlükleri ile beraber 2018 yılı boyunca yapılan faaliyet ve etkinliklerini tartıştıkları ve değerlendirdikleri bir toplantı düzenlendi. Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Emine Sever’in başkalığında yapılan toplantıya il müdür yardımcıları ve ilçe ve şube müdürleri katıldı. Yapılan toplantıda konuşan Başkan Sever, özellikle üreticilere karşı tatlı dilli ve güler yüzlü davranılmasının, devlet – vatandaş bütünleşmesini sağlamak için inanç, etnik yapı ve kültür gibi özelliklere bakılmaksızın, hiçbir ayrımcılık yapmadan işlerin çözülmesi gerektiğine vurgu yaptı. Ayrıca Sever konuşmasında muhtarların mahallelerinde yaşayan insanları temsil ettiğini, bu nedenle onlardan gelen taleplerin ve isteklerin aynı zamanda üreticilerden de gelmiş olduğunu varsaymak gerektiğini ve ona göre değerlendirilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Yine İl müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 6 ilçede üreticilerin oldukça yoğun katılımı ile gerçekleştirilen “çorbalı ve bozalı akşam sohbetleri” etkinliğinin düzenlendiği ve bu etkinliğin devam ettiğini de belirten Müdür Sever, İlçe müdürlerimizden de üreticilerimizin iklim dolayısıyla iş yoğunluklarının en aza indiği kış döneminde, üreticilerle bir araya gelerek sorunlarını, taleplerini dinleyip çözüm üretilmesi için çalışma yapmalarını talep ediyoruz” dedi

Konuşmasına sosyal medya hesaplarının önemini vurgulayarak devam eden Emine Sever, bakanlıktan gelen bilgilerin, il ile ilgili proje, haber ve yeniliklerin sosyal medya hesaplarından doğru ve eksiksiz bir şekilde duyurulacağını söyleyen Sever, İlçe ve şubeler için de aynı hassasiyeti göstermelerini istedi. Muhtarların ve üreticilerin doğru bilgiyi almak için ilk girecek yerlerin şube ve ilçe müdürlükleri olması gerektiğini önemle vurguladı.

Yapılan konuşmadan sonra İl Müdürü Emine Sever, ilçe ve şube müdürlerinin 2018 yılı içerisinde gerçekleştirmiş oldukları faaliyetleri değerlendirerek, karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri konusunda konuştu. Toplantı karşılıklı soru-cevap kısmından sonra sona erdi.

eskişehir yerel haber
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor