Bakan Koca Kırka için müjdeyi verdi

Eskişehir'in Seyitgazi ilçesine bağlı Kırka mahallesine 10 yataklı entegre hastanesi kuruluyor. Hastanenin yapılması için yatırım süreci bugün başladı.

Bakan Koca Kırka için müjdeyi verdi
Bakan Koca Kırka için müjdeyi verdi Gizem Zalimalioğlu

Eskişehir’e gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Eskişehir’de yapılacak yatırımları inceledi, planan yatırımların müjdesini kamuoyu ile paylaştı. Bakan Koca, Kırka ilçesinde planlanan 10 Yataklı Kırka Entegre Hastanesi’nin yapılacağını da duyurdu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca kentte Valilik ziyareti ile başladığı turlarının ardından ESOGÜ Tıp Fakültesinde Necla Özdemir Konferans Salonunda öğrencilerle bir araya geldi. Bakan Koca konferansın ardından Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın ile 10 Yataklı Kırka Entegre Hastanesi hakkında görüştü. 

Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, “Yaptığımız görüşmelerde, 10 Yataklı Entegre Hastanenin yatırım sürecinin başladığını Bakanımız Fahrettin Koca’dan öğrendik. Yapılan açıklamalar bizleri ve ilçe halkını çok sevindirdi. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı olsun” dedi. 

sağlık bakanı kırka fahrettin koca
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor