Itır Esen yine gündem oldu

Miss Turkey birincisi seçildikten sonra tacı elinden alınan Itır Esen'in Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilirken Esen, instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile yine dikkatleri üzerine çekti.

Itır Esen yine gündem oldu
Itır Esen yine gündem oldu Mehtap Erdoğan

Miss Turkey yarışmasında elde ettiği birincilikten sonra tacı elinden alınan Itır Esen, Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Itır Esen şimdi de sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf ile yeniden dikkatleri üzerine çekti.

Şeyma Subaşı ile olan evliliğini anlaşmalı olarak bitiren Acun Ilıcalı’nın Miss Turkey seçildikten sonra tacı elinden alınan Itır Esen ile aşk yaşadığı son zamanlarda gündemdeydi. Söylenen bu iddialar sosyal medyanın gündeminde dolaşırken Esen’in, Ilıcalı’yla iş anlaşması gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

Itır Esen, dün akşam sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf ile yine adından söz ettirmeyi başardı. Survivor afişinin önünde çekildiği fotoğrafı paylaşan Itır Esen, “Hayal ediyorum, çok çalışıyorum, sahip olana dek uğraşıyorum” notunu da fotoğrafın altına ekledi.

Bu söz birçok kişiye Acun Ilıcalı’nın anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi Şeyma Subaşı’nı hatırlattı.

Itır Esen Acun Ilıcalı
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor