Netflix'ten dev teklif

Netflix Organize İşler Sazan Sarmalı filmini almayı başardı. Şimdi de Recep İvedik 6’yı platformuna eklemek için milyon dolarlık teklifte bulunduğu konuşuluyor.

Netflix'ten dev teklif
Netflix'ten dev teklif Gizem Zalimalioğlu

Son zamanlarda Türk sinema tarihinin kırılma noktasına geldiğine şahitlik ediyoruz. Sinema salonlarındaki filmlerin fahiş fiyatlar ile listelenmesinin ardından ünlü film yıldızları duruma tepki göstermişti. Bunun üzerine Netflix’ten önemli bir atak geldi, bu atak tepkiler başarılı oldu, dedirtti. Yılmaz Erdoğan‘ın Organize İşler Sazan Sarmalı filmi daha vizyondayken sürpriz bir şekilde Netflix’te yayınlandı.

Sinema sektöründeki tekelleri kızdıran bu hamle, izleyicinin hoşuna gitti. Netflix’i olmayanlar bile bu film sayesinde Netflix ile tanıştı. Bu sayede Netflix kazanç elde etti. Bu kez konuşulan ise Netflix’in yeni hamlesi. 

Recep İvedik’e miyonlar teklif etti

Ünlü şirketin Şahan Gökbakar’ın 2019 yılında vizyona girecek olan filmi Recep İvedik 6 için 3.5 milyon euro teklif ettiği söyleniyor. Eğer bu teklif kabul edilirse, Organize İşler Sazan Sarmalı gibi Recep İvedik’in yeni filmi de daha vizyondayken Netflix’teki yerini alabilir.

 

netflix recep ivedik
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor