Şeyma Subaşı kitabının konusunu sır gibi saklıyor

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde bir kitap yayınlayacağını açıklamıştı. Kitabın konusunu henüz söylemeyen Subaşı, kitap hakkında "Olay yaratacak" dedi.

Şeyma Subaşı kitabının konusunu sır gibi saklıyor
Şeyma Subaşı kitabının konusunu sır gibi saklıyor Gizem Zalimalioğlu

Magazin dünyasının ünlü isimlerinden Şeyma Subaşı'yı, Acun Ilıcalı ile evliliği sayesinde tanıdık. Şimdi ise Subaşı yazar olmaya hazırlanıyor. 

Geçtiğimiz günlerde magazin dünyasına bomba gibi düşen Şeyma Subaşı'nın kitap yayınlayacağı haberi kamuoyunu meraklandırdı. Herkes kitabının konusunu merak ederken, Subaşı ser verip sır vermedi. Fakat bugün ilk kez açıklama yapan popüler isim kitabı hakkında "Olay yaratacak" şeklinde konuştu. 

Yayınevi ile anlaştı

Bugün sabah saatlerinde yayınlayacağı kitap için yayınevi görüşmesi yapan Subaşı, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile anlaşmanın sağlandığını duyurdu. Yayınevinin sosyal medya hesabından duyurulan haberde, ''Hazır mısınız? Bomba gibi bir kitap geliyor'' ifadeleri yer aldı.

Aynı zamanda kitabı için 3 bölüm hazırladığını ve devam edeceğini belirten Subaşı, ‘’Ben susmam devam edersek çok konuşurum kitapta konuşuruz’’ paylaşımı yaptı.

Subaşı’nın kitap yazması sosyal medyada ti'ye alınmış ve dalga konusu olmuştu.

şeyma subaşı
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor