Hakan Sivriservi, MHK'da Anadolu Üniversitesi'ni başarı ile temsil edecek

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim görevlilerinden olan Hakan Sivriservi, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu’nda (MHK) görev almaya başladı

Hakan Sivriservi, MHK'da Anadolu Üniversitesi'ni başarı ile temsil edecek
Hakan Sivriservi, MHK'da Anadolu Üniversitesi'ni başarı ile temsil edecek Gizem Zalimalioğlu

Eskişehir Anadolu Üniversitesi sahip olduğu nitelikli akademik eleman gücü sayesinde kültür, sanat ve spor alanlarında da ülkeye yönelik hizmetlerini ve katkılarını sürdürmeye devam ediyor. Merkez Hakem Kurulu’nda  (MHK) yapılan görev dağılımı sonucu Eğitim, Planlama ve Araştırma Komisyonu (EPAK) Yardımcılığı ve 7. Bölge Sorumluluğu görevlerine getirilen Hakan Sirviservi, hem Türk sporuna önemli katkılar sunacak hem de üniversiteyi TFF’de temsil edecek. 

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’nda aldığı görevle birlikte Anadolu Üniversitesi’ni heyecanlandıran ve gururlandıran Öğr. Gör. Hakan Sivriservi, yeni görevine ilişkin düşüncelerini şöyle dile getirdi, “Sabri Çelik başkanlığındaki Merkez Hakem Kurulu’nda görev almaktan dolayı mutlu ve heyecanlıyım. Yıllarca, mensubu olmaktan gurur duyduğum Anadolu Üniversitesi çatısı altında akademiye yönelik hizmetlerim oldu. MHK’daki yeni görevim sayesinde akademinin yanında ülkeme spor alanında da katkıda bulunmak istiyorum. Bu görev aynı zamanda benim için de farklı bir deneyim olacak. Önümüzde yoğun bir program var ve bu yönde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Amacımız Türk sporuna faydalı hizmetler sunabilmek. İnşallah bu konuda bize inananları mahcup etmeyiz.”

Hakan Sivriservi Anadolu Üniversitesi MHK
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor