Başkan Ataç ziyaretlerini kırsal bölgelere çevirdi

Kırsal kesimde bulunan mahallelere ziyaretlerde bulunan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, vatandaşlarla sohbet ederek bilgi alışverişinde bulundu.

Başkan Ataç ziyaretlerini kırsal bölgelere çevirdi
Başkan Ataç ziyaretlerini kırsal bölgelere çevirdi Mehtap Erdoğan

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal kesimlerdeki vatandaşlara ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Başkan Ataç, ziyaretlerini bu kez Karadere, Bozdağ ve Hekimdağ mahallelerinde gerçekleştirdi. Başkan Ataç, ilk olarak Karadere Mahallesi’ne giderek muhtar Hayri Oner’in evine konuk oldu. Başkan Ataç, bulunduğu ziyaretlerde vatandaşlar ile sohbet ederek hem belediye çalışmaları hakkında bilgi veriyor hem de talepleri dinliyor. Bir sonraki durağı Bozdağ olan Başkan Ataç, mahalleli kadınlarla bir araya gelerek Nuri ve Seher Özer ile Mustafa ve Canan Akbaş çiftlerinin evlerine konuk oldu. Belediye çalışmalarını anlatan Başkan Ataç sonrasında mahalle kahvehanesinde erkekler ile buluştu. Ziyaretlerinden dolayı Başkan Ataç’a çiçek takdim eden vatandaşlar teşekkürlerini de sunmuş oldu. Buradaki ziyaretinin ardından ise Hekimdağ’a giderek, Sacit ve Şengül Bozkuş çiftinin evine misafir oldu.

Başkan Ataç’a, kırsal mahallelere ziyareti sırasında Tepebaşı Belediye Meclisi üyeleri Hasan Tutucu ile Nazan Erşahin de eşlik etti.  Ziyaretler sonrasında kısa bir değerlendirme yapan Başkan ataç, “Köylerimiz mahalle statüsü kazandığı günden bu yana yoğun bir çalışma sürdürüyoruz. Kırsal mahallelerimizi, kent merkezimizdeki hiçbir mahallemizden ayrı tutmadık. Kırsalda yaşayan vatandaşlarımız da belediyemizin hizmetlerinden herhangi bir aksaklık yaşamadan eşitçe faydalanıyor. Kentiyle-kırsalıyla; daha güzel, daha yaşanabilir bir Tepebaşı’nı geleceğe hep birlikte taşıyacağız. Tepebaşı halkı benim için çok kıymetli. En uzak noktaya varıncaya dek hizmetlerimiz ve çalışmalarımız eşitçe ulaşmaya devam edecek. Birlik ve beraberliğimiz sürdüğü müddetçe daha güzel günleri hep birlikte karşılayacağız” şeklinde açıklama yaptı.

Ziyaretler mahalle sakinlerinin çektirdiği hatıra fotoğrafları ile son bulurken, vatandaşlar evlerine konuk olduğu için Ataç’a teşekkürlerini ilettiler.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç kırsal mahallelere ziyaret
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor