Başkan Kurt esnaf ile birlikte tiyatro oyunu izledi

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, sanayi çarşı esnafı ve aileleri ile birlikte "Ünlü Ayçiçeği Dinlenme Tesisleri" adlı tiyatro oyununu izledi.

Başkan Kurt esnaf ile birlikte tiyatro oyunu izledi
Başkan Kurt esnaf ile birlikte tiyatro oyunu izledi Gizem Zalimalioğlu

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un dün gerçekleştirdiği küçük sanayi çarşısı ziyareti sırasında, esnaf Başkan Kurt’a tiyatro oyunu izlemek istediğini söylemişti. Esnafın bu arzusunu unutmayan Başkan Kurt, bugün gerçekleşen "Ünlü Ayçiçeği Dinlenme Tesisleri" adlı tiyatro oyununa esnaf ve aileleri ile birlikte katılım gösterdi.

Eskişehir Sanayi Çarşısı Eğitim ve Geliştirme Konseyi tarafından düzenlenen etkinliğe Odunpazarı Belediyesi ev sahipliği yaptı. Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen sahnede Odunpazarı Belediye Tiyatrosu oyuncuları vardı. 

Oyun öncesinde konuşma yapan Başkan Kurt, "Esnafı ziyaret ediyorsunuz, esnaf sizden tiyatroda oyun, operada konser istiyor. Bu da Eskişehir’in geldiği noktayı gösteriyor. Ben bu yüzden hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz bundan sonra Odunpazarı Belediyesi’nin bir oyununu size ayıracağız. Hem yaptığınız işlerin izlenmesi, takip edilmesi hem de seçildiğiniz insanlar tarafından sizden böyle özel isteklerde bulunulması bir belediye başkanı için farklı bir duygu. Ben hepinize teşekkür ediyorum. İyi seyirler diliyorum" dedi.

Odunpazarı Belediyesi Kazım Kurt sanayii esnafı
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor