Eskişehir fotoğraf yarışması eserleriyle göz doldurdu

Tepebaşı Belediyesi’nin Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği (EFSAD) işbirliği ile düzenlediği ‘Hayat Tepebaşı’nda’ isimli fotoğraf yarışmasının dereceleri belli oldu.

Eskişehir fotoğraf yarışması eserleriyle göz doldurdu
Eskişehir fotoğraf yarışması eserleriyle göz doldurdu Gizem Zalimalioğlu

Tepebaşı Belediyesi ve EFSAD ortaklığı ile gerçekleşen fotoğraf yarışmasında kazananlar açıklandı. Sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmada Tepebaşı ilçesindeki doğal, kültürel ve sosyal yaşamı anlatan fotoğraf kareleri birbiri ile yarıştı. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Başkan Yardımcısı Melih Savaş, Tepebaşı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Neslihan Özcan ve EFSAD temsilcilerinden oluşan jürinin değerlendirdiği yarışmada, 5 eser birincilik ödülünü paylaşırken 31 eserin de sergilenmesine karar verildi.

48 yarışmacının ve 300’e yakın eserin yer aldığı yarışmada Haadi Mousavi, Nilgün Temel, Levent Akkuş, Taner Erişti ve Evren Çelikel birinciliği paylaştı. Konu ile ilgili konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, "Tepebaşı Belediyesi fiziki şartları yaşanabilir hale getirmenin yanı sıra kent yaşamına, sosyal hayata, çevre ve yeşil enerjiye, akıllı kent uygulamalarına dair pek çok proje ile yurttaşların büyük ilgisini çekiyor. Yurt içi ve dışı gezginlerinin gözünde Tepebaşı, 'Hayat Tepebaşı'nda' sloganı ile anılmaya başladı. Yarışmamıza katılan tüm yurttaşlarımıza, Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği’ne ve jüri üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Tepebaşı Belediyesi EFSAD eskişehir Hayat Tepebaşı’nda
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor