İsmet Yıldırım kafede gençlerle buluştu

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, gece gençlerle kafede buluşarak onların sorunlarını dinledi ve sorulara yanıt verdi.

İsmet Yıldırım kafede gençlerle buluştu
İsmet Yıldırım kafede gençlerle buluştu Mehtap Erdoğan

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, gecenin ilerleyen saatlerinde kafede gençlerle buluşup sohbet etti. İsmet Yıldırım, “Bir kere spor konusunda kim ne istiyorsa bana direkt gelebilir biz de onun yanındayız” dedi.  

Gençlerin sorunlarını dinleyip yardımcı olmak amacıyla kafede buluşan İsmet Yıldırım kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Yıldırım, Belki bir başkan yardımcısını size bağlarız. Onunla birlikte bilgimiz dahilinde hareket edersiniz” ifadesinde bulundu. İsmet Yıldırım, gençlere verdiği önemin altını çizerek, “Mahallelerdeki sorunlarımız belli. Ya okul sorunumuz var, ya yeşil alan sorunumuz var, ya park sorunumuz var veya parklanma sorunumuz var veya kültür merkezi ihtiyacı var veya da gençlerimizin sportif ihtiyaçları var. Bir kere spor konusunda kim ne istiyorsa bana direkt gelebilir biz de onun yanındayız. Her mahallede yani futbolsa futbol, voleybolsa voleybol, yüzme havuzuysa yüzme havuzu. Bunlara ne gerekiyorsa yapacağız” şeklinde açıklama yaptı.

İsmet Yıldırım, mahallelerde bulunan okul eksikliklerinin giderileceğini belirterek, “Okul konusunda Ümraniye’mizin hemen hemen her mahallesinde okullar tamamlanmış ama 20 civarında okul ihtiyacı var. Bazı mahallelerde lise, bazılarında ortaokul ve ilkokul ihtiyacı var. Onların da yerleri tespit edilmiş. Bir kısmının sorunsuz arsaları var. Onları Vali beyle görüştük. Ümraniye’nin 10 tane okul ihtiyacını oradan aldık. Neticede bu 5 yıl içerisinde 30 kadar okul yaparsak okullarımızın sayısı da, dersliklerimizin de 30 kişiden çok olmamak kaydıyla, sınırlamasını yapar iyi bir eğitime katkıda bulunuruz” dedi.

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım kafede gençlerle buluştu
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor