Eskişehir'de ‘Sinerji Hareketi' başlatıldı

‘Sinerji Hareketi Derneği’ Eskişehir’de akademisyen, öğretmen, sanayici, gazeteci, iş insanı ve çeşitli camianın önde gelen isimlerinin katılımı ile faaliyete geçti.

Eskişehir'de ‘Sinerji Hareketi' başlatıldı
Eskişehir'de ‘Sinerji Hareketi' başlatıldı Gizem Zalimalioğlu

Eskişehir'e geniş bilgi birikimleri ve sıra dışı etkinlikleri ile farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan Sinerji Hareketi Derneği kuruldu. Derneğin koordinasyonunu ve organizasyonunu sağlayan eğitimci Soner Çam, “Dernek, birleştirici bir yapıya sahiptir. Amacımız yerelden ulusala, ulusaldan evrensele ulaşmak” dedi. 

Çam konuşmasına şöyle devam etti “Alanında uzman ve güçlü bir kadroya sahip hareketin organizasyonunu ve koordinasyonunu gerçekleştirdik. Sinerji Hareketi Derneği birleştirici bir yapıya sahiptir. Amacımız Eskişehir’in sosyal, kültürel ve ekonomik değerlerinin korunması, güzide şehrimizin teknik, bilimsel, ekonomik, sosyal ve kültürel konularında incelemelerde bulunmak, Eskişehirli vatandaşlarımızın kentle olan sosyal bağlarını güçlendirmek ve bununla birlikte bilgi şöleni, panel, çalıştaylar düzenleyerek bilim dünyasına katkıda bulunmaktır. Ayrıca dernek bünyesinde tanınmış iş adamları, akademisyenler, öğretmenler, gazeteciler, bulunan Sinerji Hareketi Derneği, Eskişehir’de sivil toplum hareketlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesi odaklı faaliyetleri önümüzdeki günlerde düzenleyecektir. Diğer yandan, dernek yapacağı çalışmalarda, Türk kültürünün evrensel değerlerini ortaya çıkarmak ilkesinde adım atarak ilerleyecektir.”

eskişehir Sinerji Hareketi Derneği
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor