Turkcell, GSMA paneline katılıyor

Bin 440 taktiği ile 3 yıldır "dünyanın en süratli gelişenoperatör şirketi" olan Turkcell, galibiyet öyküsünü Mobile World Congress-MWC 2019’ da tüm dünyayla paylaşacak.

Turkcell, GSMA paneline katılıyor
Turkcell, GSMA paneline katılıyor Cankut Yılmaz

Turkcell, dünyanın en kapsamlı teknolojipanellerinden biri olarak kabul görmüş ve İspanya'nın Barselona şehrinde start verecek olan GSMA Mobil Dünya Kongresi'ndeki yerini aldı.

Geçen sene telekomünikasyon sektörünün en ehemmiyetli buluşması sayılan Mobil Dünya Kongresi'nde duyurduğu dijital ihracat hücumunda katedilen büyük mesafeyi, bu sene yeniden aynı buluşmada paylaşmaya hazırlanan firmanın "Turkcell/Lifecell" standı, fuarın en yenilikçi ve kendi teknolojilerini geliştiren işletmelere dağılan Innovation City 4. salonunda yerini aldı.

Kurulun stantta, hizmeti verilen servislerin dışında Türkiye'de geliştirilen en yeni dijital çözüm ve servisler de katılımcılar ile paylaşılacak.

Yapılan bilgilendirmeye göre, Lifecell/Turkcell standında son bir senede başardıkları zafer öyküsü de anlatılacak.

Lifecell'in "bin 440 taktiğini" dünyada ilk uygulamaya geçiren operatör firması olan Turkcell, son 3 yıldır dünyanın en süratli gelişenoperatörü olmaya da muvaffak oldu.

Turkcell Şirketler Grubu, 2018 senesini amaçlarının çok üzerinde bir eforla sonlandırarak, 24 aylık gelirini yüzde 49, 36 aylık gelirini de yüzde 66,7 artırdı.

Şirketin taktikleri ile alakalı bilgilendirme yapan Turkcell Genel Koordinatörü Kaan Terzioğlu, şu cümleleri kullandı:

"Dünyanın en kısa vizyonuna sahip işletmeyiz; DO-Dijital Operatör... Yeniden dünyanın en kısa taktiğini uyguluyoruz; bin 440... Başka Bir Deyişle, alıcılarımıza Dijital Operatör vizyonu ile en iyi tecrübeyi sağlayan dijital servisler sunmayı, bin 440 taktiği ile de günün her anında onların yanında olmayı amaçlıyoruz. Son bir yıldır Lifecell, bu vizyon ve taktiği tüm dünyada ihtiyacı olan operatör firmalarına taşıyor."

Turkcell, gelecek dönemlerin dört gözle beklenen teknolojilerinin beğeniye sunulduğu Mobil Dünya Kongresi'nde, Turkcell mühendislerince ortaya çıkarılan BiP, fizy, TV+, Lifebox, Mecmualık, Kopilot ve Yaani gibi dijital servisleri insanların beğenisine sunacak .

Turkcell telekomünikasyon Innovation City
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor