Kupayı Başkan Ataç’a getirdiler

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Emine-Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi Robot Takımı öğrencilerini makamında ağırladı.

Kupayı Başkan Ataç’a getirdiler
Kupayı Başkan Ataç’a getirdiler Gizem Zalimalioğlu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren eğitim kurumlarının eğitimcileri ve öğrencileri ile buluşmaya devam ediyor. Emine-Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi Robot Takımı öğrencileri ve takım öğretmeni Sıtkı Bağdat da Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Bağdat ve öğrenciler, Ankara’da uluslararası katılımla düzenlenen “First Lego League” robotik kodlama yarışmasında kazandıkları kupayı Başkan Ataç’a getirerek verdiği desteklerden ötürü kendisine teşekkür etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ataç, Bağdat ve öğrencileri gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik etti ve "Gençlerimizin bilim ile meşgul olmaları, kendilerini bu yönde geliştirmeleri çok önemli. Kazandığınız kupadan dolayı büyük mutluluk duydum, hepinizi tebrik ediyorum. Sizlere verdiğimiz desteği boşa çıkarmadığınızı görmek gurur verici. Başarılarınızın devamını diliyorum" dedi. 

Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

ahmet ataç tepebaşı belediyesi
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor