Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç Öğrenci Evini Ziyaret Etti

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, üniversite öğrencilerinin evini ziyaret etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç Öğrenci Evini Ziyaret Etti
Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç Öğrenci Evini Ziyaret Etti Can Polat

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, öğrencilerin çağrılarına yanıt vererek, üniversite öğrencilerinin evlerine konuk oldu. Başkan Ataç ziyareti sırasında yaptığı konuşmada Eskişehir'in rahatlıkla yaşayabildiğiniz, özgürce hareket edebildiğiniz ve huzur içinde eğitiminizi tamamladığınız yer olmaya devam edeceğini söyledi. 

Öğrencilerin misafirlik yanıtına olumlu yanıt vererek, üniversite öğrencisi Oğuzhan Sinan Yıldırım ve arkadaşlarının evine konuk olan Ataç, buluşmada öğrenci ve gençlerle uzun uzun konuştu. Başkan Ataç kendi gençliğinde ki ve öğrencilik yıllarındaki tecrübelerinden ve hatıralarından bahsederek, gençlerin toplum için önemini vurguladı. Ataç yaptığı konuşmada "Siz gençler, ülkemiz geleceği adına büyük önem taşıyorsunuz. Tepebaşı Belediyesi olarak sizlere hizmet veren iki gençlik merkezimiz de büyük ilgi görüyor. Gerek 19 Mayıs Gençlik Merkezi, gerekse 29 Ekim Gençlik Merkezi ile sizlerin gelişiminize katkı sunmaya gayret ediyoruz. Şimdi Gençlik Merkezlerimize Sütlüce Mahallesi'nde yeni bir tane daha ekleyeceğiz. Ayrıca Tepebaşı Kuluçka Merkezimiz de girişimcilik adına gençlerimize önemli destekler sağlıyor. Öte yandan bu merkezlerimizin hiçbirinde asla siyaset yapılmadı, yapılmayacak. Sadece sizlere ve gelişiminize katkı sunmak için hizmet veriyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ün, 'Bütün ümidim gençliktedir' sözüne tüm benliğim ile inanıyorum. Bu sözden hareket ederek, gençlerimize kendilerini geliştirebilecekleri, değerlerine değer katabilecekleri ortamlar hazırlamaya devam edeceğiz. Eskişehir, sizlerin rahatlıkla yaşayabildiği, özgürce hareket edebildiği, huzur içinde eğitiminizi tamamlayacağınız bir kent olmaya devam edecek" ifadelerini kullandı.

Misafirlikte öğrencilerle sohbet eden Dr. Ahmet Ataç, gençlerin sorularının hepsini yanıtladı. Buluşmanın sonunda öğrencilere misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden ve eğitim hayatı için başarılar dileyen Ahmet Ataç'a öğrenciler de gençlere ve öğrencilere yönelik yaptığı çalışmalar için teşekkür edildi. Buluşma çekilen bir hatıra fotoğrafı ile sonlandırıldı. 

eskişehir tepebaşı ahmet ataç
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor