Konteynerde Bulunan Erkek Bacaklarının Gizemi Çözüldü

İstanbul Kadıköy'deki bir çöp konteynerinde bulunan erkek bacaklarının sırrı çözüldü. Yeğeninin amcasını öldürerek parçalara ayırdığı ortaya çıktı.

Konteynerde Bulunan Erkek Bacaklarının Gizemi Çözüldü
Konteynerde Bulunan Erkek Bacaklarının Gizemi Çözüldü Can Polat

İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Acıbadem Mahallesindeki Zeamet sokakta çalışan temizlik çalışanları çöp konteynerinde bir bacak gördü. Temizlik çalışanlarının polise haber vermesi üzerine polis ekipleri olay yerine geldi. Polisin ilk yaptığı incelemeye göre kadın bacağı olan parçalar, Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemeler neticesinde bacakların bir erkeğe ait olduğu belirlendi. 

bacakların içerisinden çıktığı çuvalı inceleyen polis ekipleri bir kargo numarasına ulaştı. Kargo şirketi ile iletişime geçen polisler, kargoyu gönderen kişinin F.Ö. olduğunu belirledi. Şüpheli olarak gözaltına alınan F.Ö. verdiği ifadesinde cinayeti kendisi işlediğini kabul etti. Bir konudan dolayı 55 yaşındaki amcası Rıfat Rıza Öztürk ile tartıştığını söyleyen F.Ö. tartışmadan sonra amcasını öldürdüğünü ve daha sonra parçalara ayırdığını belirtti. Polis ekipleri cesedin diğer parçalarını bulabilmek için bir çalışma başlattı. 

Duyanları dehşete düşüren bu cinayetin arkasından yeğeninin çıkması herkesi şaşırttı. Babasının rahatsızlığından dolayı amcası ile sürekli tartıştıklarını söyleyen F.Ö. artık dayanamayarak amcasını öldürdüğünü ve öldürdükten sonra da parçalara ayırdığını söyledi. Daha sonra parçaları ayrı ayrı çuvallara koyarak İstanbul'un çeşitli yerleridneki çöp konteynerlerine attığını ifade etti. Bir arkadaşının da kendisine yardım ettiğini itiraf eden F.Ö. ve arkadaşı Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. 

Sorgu ve emniyetteki işlemleri devam eden 2 şüpheli, işlemler bittikten sonra mahkemeye sevk edilecek.

dehşet haber gündem
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Kayseri'de Zincirleme Kaza: 3'ü Ağır 7 Yaralı
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor
Bir efsane uçak daha Sivrihisar'a geliyor