İngiltere’de sinir krizi geçiren müşteri marketi birbirine kattı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İngiltere’deki bir markette sinir krizi geçiren kadın müşteri, 500 şişe alkol şişesini kırdı.

İngiltere’nin Hertfordshire bölgesindeki süpermarket zincirinde sinir krizi geçiren kadın müşteri marketi birbirine kattı. Kadın müşteri marketteki raflarda bulunan yüzlerce alkol şişesini yere atarak kırdı.  Kadın müşterinin bir başka müşteri tarafından bacağında alkol şişesini kırdığı sırada “sakinleş” diye uyarmasının ardından rafta bulunan 500 alkol şişesini kırdığı ifade edildi.

“YÜZÜNDE DONUK BİR İFADE VARDI”

Bunlar da ilginizi çekebilir

Asgari ücretlinin heyecanla beklediği tarih netleşti! Maaş zammı için ilk raunt başlıyorAsgari ücretlinin heyecanla beklediği tarih netleşti! Maaş zammı için ilk raunt başlıyorSatılık ya da kiralık ilanı değil! Evinin camına astığı yazıya bakan bir daha bakıyorSatılık ya da kiralık ilanı değil! Evinin camına astığı yazıya bakan bir daha bakıyorKarantinadaki oğluna ekmek götürürken, gördükleri karşısında ağladıKarantinadaki oğluna ekmek götürürken, gördükleri karşısında ağladı

Olaya ilişkin görgü tanıkları, yerel basına yaptığı açıklamada, “Kadının yüzünde donuk bir ifade vardı hiçbir şey söylemedi. Şok ediciydi ve gittikçe tehlikeli olmaya başlamıştı” dedi. 

Olay anında süpermarkette yaklaşık 50 kişinin bulunduğu ifade edilirken, kadın müşterinin gözaltına alındığı belirtildi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Bu Yazıya Tepki Ver

asdas