İstanbul Ofis Taşımacılığı

22
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

General taşıma Olarak İstanbul “Ofis TaşımacılığıHizmetlerinde En İyisiyiz

Ofis taşımacılığı; kurumsal toplulukların ortak çalışmalar alanlarının bir yerden başka bir yere taşınmasına verilen genel bir hizmet ismidir. Kurumsal ofis taşıma hizmetleri öteki taşıma hizmetlerinden çok farklı bir konumdadır. Bu hizmeti her nakliye firması yapabilir diyemeyiz.

Taşımacılık Sektöründe Ofis Taşımacılığın Yeri

taşımacılık sektöründe bireysel hizmetler haricinde kurumsal hizmetlerde bulunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleridir. Türkiye’de bu hizmetleri senelerden beri aralıksız olarak gerçekleştiren taşımacılık şirketlerimiz vardır. Ve son yıllarda yoğun bir şekilde önemsenen bir hizmet ağı olmuştur.

Ofis Taşıma İstanbul

Ofis nakliye talep edilen adreslere kısa bir süre içinde ulaşmaktadır. Firmamız taşıma işlemlerini de maksimum 1 iş günü içerisinde tamamlamaktadır. Özellikle de büyük şirketler, çok katlı binalar için de asansörlü ofis taşıma hizmeti verilmektedir. Bu sayede taşıma işlemleri daha rahat ve seri bir halde tamamlanmaktadır. PRONET ofis nakliye ekipleri, müşterilerden gelen talepleri de değerlendirmektedir. Ayrıca raf sistemlerinin ve öteki mobilyaların montaj yerleri yine müşterilerimiz tarafınca belirlenmektedir.

Taşınma zamanı belirlendikten ve rezerve edildiğinde, planlama ekibimiz mürettebatınızı ve kamyonlarınızı atayacaktır. Ustabaşının adı, hangi hizmetlerin ne süre tamamlanması gerektiği ve taşıma görevleri listesine nazaran verilecektir. Mevcut alandaki her öğenin yeni alandaki yerini belirten bir etiketi veya depolama (artık), geri dönüşüm yada bertaraf için bir tanımlaması olmalıdır.

General taşıma ofis taşıma işlemleri olarak bugüne dek birçok kurumsal firmaya ofis taşımasında yardımcı olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Müşterilerimiz ile oluşturduğumuz güvenli çalışmalar sonunda ustalaşmış ofis taşımacılığı konusunda da piyasada bilenen bir marka olmanın haklı gururunu yaşayan firmamız ile çalışmak isteyen şirket sayısı her geçen gün artmaktadır.

Müşterilerimizden almış olduğumız kıvanç çerçevesinde taşıma işlemi için oluşturduğumuz belli adımlar ile her anı planlanmış olarak kusursuz bir hizmet için hareket etmekteyiz. İlk olarak taşıma işlemi talep eden firmalar tarafından bir müracaat formu alındıktan sonra, ofisteki eşyalarınızın tespiti için firmamız tarafınca uzman bir ekip adresinize gönderilir.

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal ofis taşımacılığı, Türkiye’nin taşımacılık sektöründe yer edinen en önemli hizmet ağlarından biridir. Her geçen gün yeniliklerle büyüyen bir hizmet ağında her şirket bulunmak ister. Günümüzde kurumsal ofis taşıma şirketleri adı altında biroldukça taşıma firmaları ortaya çıkmıştır. Bu tarz şeylerin kimisi iyi kimisi kötü olarak diyebiliriz.Ofis Taşımacılığı – General Nakliyat Ev ve Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis Taşımacılığı Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için https://generalnakliyat.com.tr/iletisim/ sayfamız üzerinden bulunduğunuz bölgeye yakın olan şubemizi arayarak ücretsiz danışabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir