İstanbul’a En Yakın Tatil Yeri

İstanbul'da yaşayan kişiler fırsat buldukça tatil yerlerini ve tatil merkezlerini ziyaret ederek günün stresinden kurtulmak isterler.

avsa (10)
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da yaşayan kişiler fırsat buldukça tatil yerlerini ve tatil merkezlerini ziyaret ederek günün stresinden kurtulmak isterler. Bunun için kısa süreliğine de olsa yaşadıkları yaşam alanlarını belirli bir süreliğine terk etmek isterler. Bu alanların bulunması kişilerin yakın yerlerde tatil yapma imkânlarının oluşturulması sağlanır. İstanbul’a yaklaşık olarak 2 buçuk saatlik uzaklıkta olan Avşa Adası İstanbul’da yaşayan tatilcilerin en çok tercih ettiği yerlerden birisidir.

Doğal güzellikleri ile birlikte Balıkesir’in bir ilçesi olan Avşa Erdek üzerinden adaya ulaşmak isteyen kişiler için deniz yolculuğunun yapılması ve yaklaşık olarak deniz yolculuğunun 2 saat sürmesi ile birlikte bu alanlara rahatlıkla ulaşılabilir.

Kalabalık Bir Tatil Yeri

Turist trafiğine ev sahipliği yaptığı için yaz aylarında bu alanların kalabalık olması ile birlikte nüfus yoğunluğu yaklaşık olarak 5 katına çıkar. Fakat belirli aralıklarda tatil yapmak isteyeceğiniz zaman kaçıp kaçıp bu alanlarda tatil yapabilirsiniz.

Kişilerin rahatlıkla kalabilmesi için özel olarak tasarlanan otel ve motel türleri ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatlıkla kalabileceğiniz yerlerdir. Kalacağınız kişi sayısına göre değerlendirilen otel odaları kurallar çerçevesi içerisinde temizlenerek kişilerin kullanımına sunulur.

Avşa Plajı

Yaz aylarında turist yoğunluğu 5 katına çıkan Avşa alanlarını ziyaret eden kişiler özellikle sakin alanlarda bu yerleri ziyaret ederse tatil fırsatlarını ve tatil keyfini rahatlıkla sürebilir. İstanbul’a yakın olması ile birlikte ulaşım sıkıntısını çekilmemesi ve deniz yoluyla da bu alanlara ulaşılma imkanları ile birlikte Avşa plajı birçok ziyaretçi kendi içerisinde ağırlar. Özel olarak ayarlanan Avşa plajları kadınların ve erkeklerin rahatlıkla tatil yapabilme imkânları oluşturulmuştur.

Denize girmek isteyenler için Altınkum plajı isimli altın renginde kumlarla kaplı sahiller bulunur. Bu alanlarda tatil imkanları ve tatil fırsatlarını değerlendirmek için Avşa sitesinden yardım olarak yanınıza uygun yaşam alanlarını ve tatil fırsatlarını seçebilirsiniz. Plaja yoğunluk ve talep oldukça fazla olduğu için Avşa merkezine yaklaşık olarak 15 dakika daha ulaşma imkanları ile birlikte herkesin rahat bu alanlarda tatil yapabilme ve denize girebilme imkanları oluşturulur.

Avşa Otellerinin Hazırlanması

Tatil yerleşim merkezleri olarak bilinen Avşa plajları rahatlıkla tatil yapacak kişilerintatilyapabilmeleri için özel plajlardan oluşturulur. Kadınların ve erkeklerin rahatlıkla tatil yapabilme fırsatları oluşturulur. Tabi ki bu alanlarda tatil yapan kişilerin rahatlıkla kalabilmeleri için belirli alanların oluşturulmasında gerekir. Bu konuda Avşa otelleri tatil alanlarında kalmak isteyen kişilere yardımcı olmaktadır.

Otel, motel, ve apart seçenekleri ile aileniz ve arkadaşlarınız ile hijyenik ortamlarda rahatlıkla tatil yapabilirsiniz. Odalar boşaldıktan sonra odada kalacak kişilerin rahat bir şekilde bu alanlarda günübirlik veyahut haftalık olarak kalması için çarşafların ve yastık yüzlerinin değiştirilmesi ile birlikte odanın baştan aşağı dezenfekte edilmesi sağlanır. Birçok farklı otel ve tatil fırsatlarını değerlendirmek için Avşa sitesini ziyaret edebilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir