ADS

İstanbul’da Yarın Okullar Tatil Değil

İstanbul’da bugün meydana gelen deprem sonrasında okullar bugün için tatil edilmişti. İstanbul’da yarın için tatil haberi var mı yok mu merakla araştıranlar için İstanbul’da yarın okullar tatil değil. Okullarda yapılan denetlemeler sonrasında okulların tatil olmasına gerek olmadığı açıklandı. Yarın İstanbul’da eğitime devam edilecek.

Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay deprem hakkında yaptığı açıklamada İstanbul’da yarın eğitime devam edileceğini dile getirdi. Okullarda denetleme yapıldığını ve tatil gerektiren bir durumun olmadığı Fuat Oktay tarafından açıklandı.

HERHANGİ BİR ENGEL BULUNMUYOR

Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay tarafından yapılan açıklamadan sonra İstanbul valisi Ali Yerlikaya’da sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Yerlikaya açıklamasında 7060 okulda il milli eğitim müdürlüğü tarafından denetlemeler yapılmıştır. Bu denetlemeler sonrasında okulların tatil olmasına gerek olmadığı yarın eğitime devam edileceğini yazdı.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Açıklaması

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü’müz aracılığıyla 7060 okulumuzda gerekli incelemeler yapılmıştır. Bu incelemeler sonucunda eğitim öğretime ara verilmesini gerektirecek herhangi bir olumsuz duruma rastlanılmamıştır. Yarın okullarımızda eğitim ve öğretime devam edilecektir.”

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı