Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Karın germe ameliyatı sayesinde artık kişide meydana gelen sarkık deri ortadan sağlıklı ve güvenli şekilde kaldırılabilecektir. Sarkık bölge ortadan kaldırmış ve düz bir karına sahip olmayı hedefliyor. Düz ve sıkı bir karına sahip olmakla da sınırlı değildir. Uygulama gerçekleştirildikten sonra göbek deliğinin yeniden konumlandırılması da gerçekleşebiliyor. Uygulama sayesinde artık sorunlu bölgelerin örtülmesine, saklanmasına gerek kalmayacaktır.

Zaman zaman kişilerde meydana gelen çeşitli sebeplerden dolayı karın germe ameliyatı liposuction ve buna benzer uygulamaların yapılması sonucunda etkili çözümler bulunur. İnatçı yağlar, gevşeme ve meydana gelen sarkıkları ortadan kaldırmak için bu gibi tedavi yöntemlerine başvurulur.

Karın Germe Ameliyatı Kimlere Yapılır?

Sağlıksız şekilde verilen kiloların insan üzerinde bıraktığı sorunlar genellikle sarkmalara sebep olur. Oluşan bu sarkmaların önüne geçebilmek için bazı tedavi yöntemleri kullanılmış olur. Bu tedavi yöntemi sayesinde daha düz ve sıkı bir karına sahip olmak isteyenlerin tercihi oluyor. Kişiye özel yapılan bu uygulamanın fiyata yansıma durumları da vardır. Bunun için karın germe ameliyatı fiyatları hakkında bilgi almak için, ön muayene sonucunda, fiyat alınabilir.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Uygulama için karar verenler genellikle karın germe ameliyatı fiyatları hakkında araştırma yaparlar. Aslında bu konu hakkında kesin olarak bilgiye ulaşılmaz. Çünkü uygulama kişiye özel yapılır. Bu yüzden kesin ve doğru bilgi alabilmek için mutlaka uzman hekim ile görüşerek, bilgi alınması gerekir. Uygulamadan faydalanmak ve ön muayene olmak için iletişime geçilmesi gerekir. Daha fazla bilgi ve karın germe ameliyatı fiyatları için ilgili merkezlerle sağlanan görüşme sonunda kesin bir fiyat alınabiliyor.

Liposuction Nedir?

Genel olarak baktığımızda hareketsiz kalma ya da bütün egzersizlere rağmen verilemeyen inatçı kiloların ortaya çıkarmış olduğu sorunu ortadan kaldırabilmek liposuction uygulaması ve karın germe operasyonları gibi işlemler gerçekleştirilmiş olur. Bu tedavi uygulamaları sayesinde biriken yağlar giderilir ve hasta eski, sağlıklı görünümüne kavuşmuş olur. Liposuction kontrollü şekilde yağ hücrelerinin emilmesini ortadan kaldırır. Yani vücutta bulunan fazla yağların emilimi gerçekleşmez. Içinde bulunan yağ hücreleri üzerinden işlemler yürütülür. Liposuction uygulamasından sonra kişi kendinde meydana gelen incelmeleri ve değişimleri gözle görebilir hale gelir. Etkili ve sağlıklı olarak gerçekleştirilen uygulama sayesinde sonuçların yaklaşık olarak 3 ay içinde görülme durumları vardır. Bunun için hastanın biraz sabırlı ve istekli olması gerekir. Bölgesel incelme için artık liposuction, karın germe ameliyatı gibi tedavi yöntemleri gerçekleştirilebilir.

Liposuction Ameliyatı

Liposuction bölgesel incelme sağladığı için vücudun bütün inatçı yağlarına yapılabilir hale geliyor. Bu durum erkeklerde meme büyümesinde bile gerçekleştirilebilir. İşlem karın, bel bölgesi, göbek, boyun, çene altı, yanak, ense bölgesi, uyluk, baldır, kalça, diz ve bileklerde etkili bir şekilde uygulanabiliyor. Bunun için liposuction fiyatları için değişkenlik görülebilir. Uygulama herkese eşit şekilde yapılmaz ve yapılan bölgeler değişkenlik gösterir. Uygulama ince kanüller yardımıyla gerçekleştirilir. Uygulama genel anestezi adı altında gerçekleştiğinden dolayı ağrı, acı açığa çıkmamış olur. Cilt üzerine 1,5-2 mm boyların kesiler açılarak içine ince kanüller yerleştirilmiş olur. Kanüller oynatılır ve vücudun içinde bulunan inatçı yağların oynatılarak, parçalanması sağlanır. Gevşetilen yağlar çok hızlı bir şekilde boşaltım işlemlerini gerçekleştirir.

Liposuction Fiyatları

Uygulama yaptıracak olan kişilerin merak konusu olan fiyatlandırma hakkında sürekli bir araştırma yaparak, bilgi sahibi olunmak ister. Aslında bu durum hakkında kesin ve net bir bilgiye ulaşma durumu olmaz. Çünkü liposuction fiyatları hakkında kesin olarak bir bilgi verilemez. Çünkü bölgesel uygulama yapıldığı için, bölgeden bölgeye değişkenlik gösterir. Bu değişkenlik hastalara da yansımış olur. Uzman hekim tarafından gerçekleştirilen ön muayene sayesinde detaylı bilgilendirme yapılması sonucunda liposuction fiyatları, hakkında bilgi verilmiş olur. Böylelikle daha sağlıklı ve güvenli bir uygulama tekniği sağlanmış olur.

Bu Yazıya Tepki Ver