Ataşehir Hurdacı

0

İstanbul ve çevresinde uzun yıllardır geri dönüşüm alanında firmamız hizmet vermektedir. Metal, plastik ve kağıt hurdaların yanında her türlü malzemenin hurdası firmamızın garantisi altında alınmaktadır. Gene aynı şekilde hurda ihtiyacı duyan birçok sektör bulmakta zorlandıkları ürünleri firmamızın şubelerinden rahatlıkla bulabilmektedir. Her ürünün kesinlikle bir alıcısı vardır mantığı ile hareket eden başta ataşehir hurdacı şubemiz olmak üzeri her şubemizde uzun yıllar itina ile korunmaktadır.

Hurda ürünlerin sınıflandırılması esnasında 3 grup yapılmaktadır. 1. Grupta yer alan hurda ürünler ise sıfır ayarında olan ürünler 2. Grupta yer alanlar ise kullanımında sakınca olmayan ürünler 3. Grupta onlalar ise geri dönüşüme gitmesi gereken ürünlerdir. Burada ürünün özellikle kullanım amacına göre ayrılmaktadır. Ümraniye hurdacı, ataşehir hurdacı, esenler hurdacı gibi farklı şubeler arasında ürün sevkiyatları yapılarak stokların yerinde olması sağlanmaktadır. Her hangi bir ilçe sınırları içinde ihtiyaç duyacak olduğunuz hurda ürünleri size yakın şubemizden rahatlıkla grup fiyatı üzerinden satın alabilirsiniz. Burada önemli olan fiyat skalamız ise ürünün perakende satışının yarısından fazla olmamamsı gerekliliğidir. Bu sayede ihtiyacınız olan bir ürünü yarı fiyatına rahatlıkla alınabilir işinizin sonlanmasından itibaren de gene firmamız tarafından ederinde satın alması yoluna gidilmektedir.

http://ozergeridonusum.com/

Ataşehir hurdacı olarak inşaat, otomotiv, üretim sektörlerinin hurdaları fiyat sınırı gözetilmeden satın alınmaktadır. Satın alınmış olan hurdaların yerinden sökülmesi ve nakliyesi gene firmamız tarafından yapılmaktadır. Zahmetsiz bir şekilde sizde hurdalardan para kazanarak bütçenizin zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz. Hurdacı ürünleri ile malzeme temini yoluna gittiğinizde de gene ucuz yoldan kaliteyi yakalamış olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here