Kenwood Filtre Kahve Makinesi Kullanımı

Screenshot_2
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Kenwood 65 yılı aşkın süredir mutfaklarımızda yerini almış bir markadır. Kenwood filtre kahve makinesi, kahve tutkunluklarının evinde olmazsa olmaz bir makinedir. Hızlı, pratik, istenilen türde ve kıvamda kahveyi yapar. Kahve filtresi yıkanabilir. Hazne kapasitesi 6 fincan kadardır. Damlatma önleyici sistem ile ısıtıcı tabanınız daima temiz kalır.

Sıcak tutma fonksiyonu ile ısı tabanı sayesinde kahveniz her zaman taze ve sıcak kalır. 6 Fincan kahve kapasitesiyle doyasıya kahve keyfinizi çıkarabilirsiniz. Yıkanabilir filtresiyle ekstra bir kâğıt filtreye ihtiyaç yoktur. Kenwood filtre kahve makinesi  otomatik kapanma özelliği ile 40 dakika sonra emniyet ve tasarruf için kendi kendine kapanır.

Kenwood Filtre Kahve Makinesinde Kahve Yapımı

Önce kenwood filtre kahve makinesi su haznemize içeceğimiz fincan boyutunda ve kaç fincan içeceksek ona göre su koyuyoruz. Ardından kahve haznemize damak tadımıza göre kahve koyuyoruz ve makinemizin başlatma tuşunu basıyoruz. 2-3 dakika içinde kahveniz hazır. İçtiğiniz süre boyunca sıcak tutma konumunda bırakabilirsiniz. Makineyi https://panamart.com.tr/filtre-kahve-makinesi   adresinden satın alabilirsiniz.

 

Bu Yazıya Tepki Ver