‘key coachıng Academy ile sivas cumhuriyet üniversitesi işbirliği’

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Key coaching Academy CEO’su KARAN TUGAY GÖNENÇ verilecek eğitimler ile ilgili bilgiler verdi;

Şirket CEO’su Karan Tugay Gönenç hedeflerinin Türkiye’de bireylerin ve kurumların gelişimine hizmet eden sektörün lider firması olma yolunda emin adımlarla yürüdüklerini ifade etti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 50. Yılı anısına kurulan Sivas Cumhuriyeti Üniversitesi ile yapmış oldukları anlaşmanın çok önemli olduğunu ifade etti. CÜSEM (Cumhuriyet Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) platformunda Profesyonel Yaşam Koçluğu ve Öğrenci Koçluğu Eğitim Sertifika programları ile başladıklarını belirtti.

Yaşam Koçluğu ve Öğrenci Koçluğu eğitim modülleri yılların verdiği tecrübe ile titizlikle bilimsel metotlara bağlı kalarak hazırlanmıştır. Eğitimlere çok yoğun bir talep olması nedeniyle ilerleyen dönemler için de hızlıca eğitim takvimi planlaması yapılmaktadır.

Bu eğitimler yaşamın her alanına dokunduğu için herkese önemli farkındalıklar ortaya koymaktadır.

Hedef Kitle;

  • Kişisel gelişim sektöründe her alanda koçluk hizmeti vermeyi hedefleyenler.
  • Koçluğu bir meslek olarak yaşamak isteyenler.
  • Eğitimcilerin yanı sıra kendi çocuklarının koçu olmak isteyen ebeveynlerinde bu eğitime katılmaları önem arz etmektedir.
  • Danışanlarına bütünsel çözüm sunmayı amaçlayanlar.
  • Kişisel gelişimde başarıyı hedefleyenler
  • Çocuğu olan anne ve babalar

Bu eğitim sonuna yapılacak sınavdan başarılı olan kursiyerler Üniversite onaylı E-devlet tarafında sorgulayabildikleri sertifika ile ödüllendirilecektir.