Kirli iş birliği telsizde! Ermenistan için savaşan PKK’lı teröristlerin ses kayıtları ortaya çıktı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Azerbaycan Devlet Güvenlik Servisi, Ermenistan‘ın çatışmalarda kullandığı teröristlerin ses kaydının paylaşımında Ermenistan’ın Azerbaycan’a yönelik askeri saldırısında Irak ve Suriye’den getirilen terör örgütü üyeleri de dahil olmak üzere yabancı paralı askerleri aktif olarak kullandığı ortaya çıktı.

PKK BAĞLANTILI TERÖRİSTLERİN TELSİZ KONUŞMALARI PAYLAŞILDI

Azerbaycan Devlet Güvenlik Servisi, Ermenistan’ın çatışmalarda kullandığı teröristlerin ses kaydını paylaştı. Azerbaycan Devlet Güvenlik Servisi (DTX) Halkla İlişkiler Departmanından yapılan açıklamada, DTX, ülkemize yönelik askeri operasyonlara karışan PKK bağlantılı teröristlerin telsiz konuşmalarını yakaladığı belirtildi.

ERMENİ TARAFINDAKİ CAN KAYIPLARINI KONUŞUYORLAR

Ses kayıtlarında teröristler Ermeni tarafındaki zor durumu ve çok sayıda can kaybını, Azerbaycanlıların insansız hava araçlarını etkin bir şekilde kullanmasını konuşuyor ve Ermenilerin bilgileriyle aldatılıp çatışma bölgesine geldikleri için üzüntülerini dile getirdikleri aktarıldı.

Kirli iş birliği telsizde! Ermenistan için savaşan PKK'lı teröristlerin ses kayıtları ortaya çıktı Kirli iş birliği telsizde! Ermenistan için savaşan PKK'lı teröristlerin ses kayıtları ortaya çıktıKirli iş birliği telsizde! Ermenistan için savaşan PKK'lı teröristlerin ses kayıtları ortaya çıktı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / KAMİL NADİRLİ

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir