10 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

10 Şubat Pazar günü burçlar neler yaşayacak?

10 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları
10 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları Gizem Zalimalioğlu

10 Şubat Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay ve Satürn’ün etkileşimi sizi biraz daha realist ve açık sözlü yapacak. Fakat bu size olumsuz dönütler verebilir. Çevreniz tarafından yanlış anlaşımlara açıksınız. Bu konu duygusal hayatınızı da etkileyecek, kesin ve net kararlar alabilecek günlerdesiniz. Aşk hayatınızı bugün enine boyuna düşüneceksiniz.

10 Şubat Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili boğalar, bugün duygularınız mı, mantığınız mı karar veremeyeceksiniz. Gökyüzündeki sert etkileşimler sizleri zihin olarak yoracak. Kendinizi akşam saatlerine doğru fazla düşünürken bulabilir ve tüm günü bomboş geçirmiş hissine kapılabilirsiniz. Fakat algılarınız açık ve hisleriniz kuvvetli olacaktır. Bugün düşünmek için doğru zaman.

10 Şubat Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili ikizler, bugün hem maddi hem de manevi konularda gerçekçi olmalısınız. Sorunlarınızı halının altına süpürmektense yüzleşmeyi tercih edin. Eğer kaçamak hareketler yaparsanız daha büyük bir yük kaldırmak zorunda kalacağınızdan daha fazla endişeli ve gergin tavırlar sergileyebilirsiniz. Kırgınlığınız var ancak halledilmeyecek bir mesele değil. Maske takmak yerine, açıkça konuşmayı deneyin.

10 Şubat Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün Ay’ın konumu sert etkiler altında olacak. Sevgili Yengeçler,  gezegeninizin yarattığı bu sert açı direkt sizleri etkileyeceği için duygusal dalgalanmalar yaşayacaksınız. Üzgün ve kızgın hissediyorsunuz. Üstelik bunun bir sebebi yok. Nedenini bilmediğiniz bu karamsarlık gün boyu yakanızı bırakmasa da birkaç güne bu ruh halinizin yerini neşe alacak. 

10 Şubat Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslanlar, sabah saatlerinde gelişecek olan seyahat durumları sizleri plan yapmaya itebilir. Gökyüzündeki sert açılar sınırlarınızı zorluyor. Ani gelişen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. İyimserliğinizi kaybediyorsunuz, insanlara karşı önyargılı olmaktan kaçının. Gözünüzle görmediğinize inanmayın.

10 Şubat Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün ekonomik durumunuz, kazancınız, gelir – gider dengeniz ve bütçeniz önem kazanacak. Ani bir para alabilir ya da ani şekilde bir para kaybı yaşayabilirsiniz. Aldığınız borçların ödemesi gecikebilir ancak önümüzdeki günlerde tamamen ekonominizi güçlendirmek adına gelişmeler yaşayacaksınız.

10 Şubat Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili teraziler, bugün yüreğinizin sesini dinleyin. Çünkü aşk hayatınız, geçmiş ilişkileriniz ve yenileri gün boyu sizi bunaltacak. Bu durumla ancak hissettiğiniz gibi davranırsanız bahşedebilirsiniz. Sizin duygusal yönünüz ve yüreği açık haliniz çevrenizdekileri de etkileyecek. Arkadaşlarınıza tavsiye verebilir, eğitici konuşmalar yapabilirsiniz. Bugünün Güzin Ablası sizsiniz.

10 Şubat Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili akrepler, bugün içinize dönüyorsunuz. Tüm hayatınızı ve son 4 ayda yaşadığınız şaşırtıcı gelişmeleri düşünüyorsunuz. Karşınıza çıkan yeni olayların ve yaşananların derinlemesine analizini yapıyorsunuz. Kötü deneyimlediklerinizi zihninizden silmek kolay olmayacaktır. Bunun için çaba sarf etmek boşuna. Bu yüzden size değer katan olayları ve bunlarla bağlantılı kişileri düşünmeye çalışın. Sevdiğiniz ve önemsediğiniz birini arayarak işe başlayabilirsiniz.

10 Şubat Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili yaylar, iş hayatınızda yaşadığınız olaylar sizleri bir ego savaşına sürüklüyor. Kendinizi kaptırırsanız bugün işler çığırından çıkacak gibi. Biraz daha sakin ve empati kurarak yaklaşımlarda bulunursanız kazanan siz olacaksınız.

10 Şubat Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 
Sevgili oğlaklar, duygusal anlamda tatminsiz hissediyorsunuz. Değer görmediğinizi ve sevilmediğinizi düşünebilir, gün boyu kendinizi yorabilirsiniz. Oysa bugün alacağınız bir mesaj ya da telefon size kim olduğunuzu hatırlatacak. 

10 Şubat Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Durgunsunuz. Gökyüzündeki savaş sizin iç dünyanıza yansıyor. Dışarıya yaprak oynamayan bir ruh halinde olduğunuzu gösterirken, içinizde fırtınalar kopuyor. Geçici süreliğine yaşadığınız bu ikilik sizleri olduğunuzdan daha gizemli gösterecek. Bu sebeple sizle tanışmak isteyen yeni biri olacaktır.

10 Şubat Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün ekonomik durumunuzu düşünmeden yaptığınız bir harcama sizi pişman edebilir. Ay ve Venüs’ün yaptığı açı gün içerisinde aşkta heyecan yaşatacak. Gerginliğinizi ve geçmişin hüznünü bir köşeye bırakabilirseniz keyifli dakikalar sizleri bekliyor.

günlük burç yorumu astroloji
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çanakkale sallandı
Çanakkale sallandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken açıklamalar