14 Ekim Pazar 2018 günlük burç yorumu

14 Ekim 2018 Pazar günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

14 Ekim Pazar 2018 günlük burç yorumu
14 Ekim Pazar 2018 günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 14 Ekim 2018 günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

İnsanlarla çatışmadan onları anlamaya çalışın. Zamanı iyi değerlendirip, planlarını ona göre uygulayacaksın. Yaşamını etkileyecek kalıcı bilgiler öğreneceksin.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Maddi konulara yönelip kazanç elde etme açısından düşünün. Sorunları mantıklı bir şekilde düşünmekte fayda var. Eğer bunu yapmazsan çıkmaza girebilirsin.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Partnerine tavır almadan bugünü geçirebilirsin. Tavır almadan daha ılımlı davranabilirsin. Akıllı davranıp tatlı dille konuşursan tüm problemler ortadan kalkar.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Mevcut durumun ve beklentilerin arasında uçurum oluşmuş. O farkı tespit edip ona odaklanmakta fayda var. Acil karar vermeden üstünde düşünerek hareket etmelisin.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Bugün çeşitli durumlarla karşılaşacaksın. Bu durumlar karşısında sakinliğini korunmanda fayda var. Abartıdan uzak bir şekilde karar alıp uygulayacaksın. 

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Bugün bazı olaylarda işler umduğun gibi olmayacak ve buna hazırlıklı olmalısın. Ne istediğini ve ne yaptığını bilmek sana her zaman fayda sağlayacak 

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Bugün günlerden yanlış anlaşılma ve sen şu anda buna çok müsaitsin. Yanlış anladığın durumları abartıp tepki göstermek yerine kendini denetlemeyi öğrenmelisin.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Bugün çevrende olan bazı şeyler umduğun gibi gitmeyecek. Boşluk etkisi altında farklı durumlara kaymak yerine çevremizde olan insanlara odaklanmakta fayda var.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Her zaman olduğu gibi her şeyi kendi bakış açına göre yani kendi pencerenden bakıp değerlendiriyorsun. Bir mesele varsa haklı olup üste çıkmayı istersin. Ve mazeret arıyorsan mutlaka yanlışın var demektir.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Bugün yine emin olmadığın konularda konuşmak isteyeceksin. Bunu yaparsan insanlarla aranda bir duvar öreceksin. İşlerini sessiz ve sakin bir şekilde yapmalısın.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Bugün her şeye pozitif açıdan bakıyorsun. Terslikler üstünde fazla durmuyorsun hatta umurunda bile değil. İyimser oluşun çevrende olan insanlardan da aynı beklenti içinde olmana neden oluyor.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Geleceğin hakkında sürekli düşünür oldun. Geleceğin hakkında düşünüp başarılı bir yaşam sürmek istiyorsun. Sağlam ve güvenilir olması senin için her şeyi kıymetli hale getiriyor.

14 Ekim günlük burç yorumu burç yorumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de kungfu sporcusunun işlediği 3. cinayet ortaya çıktı
Kayseri'de kungfu sporcusunun işlediği 3. cinayet ortaya çıktı
Kırıkkale'de yaşayan yaşlı kadın ölü bulundu
Kırıkkale'de yaşayan yaşlı kadın ölü bulundu