15 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumu

15 Ekim Pazartesi 2018 Salı günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

15 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumu
15 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 15 Ekim Pazartesi 2018 günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Bugün doping almış gibi iyi uyanacaksın. Mutlu uyandığın için hızlıca harekete geçebileceksin. Enerjik oluşun insanları çevrende toplamanı sağlayacak. Yapıcı ve kararlı duruşunuz güçlü insanları etkileyecek. 

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Bugün yoğun duygularla uyanacaksın. Sezgilerine güvenerek hareket etmelisin. Sana yol gösterici olacak. Önem verdiğin insanların dikkatini çekmek istiyorsun fakat yöntemlerini değiştirmelisin.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Sürpriz gelişmeler seni olduğundan fazla heyecanlandırıyor. Sevdiğin insanlarla birlikte olmalısın. Kuruntulu ayrıntılar ve hayallerden uzak durursan daha mutlu bir insan olabilirsin.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Düşünce tarzında değişiklikler yapıyorsun. Kendini odak noktasına alıyorsun. İsteklerin için kendi üstünde baskı yaratmadan halletmelisin. Yakınlarınla ilgileneceksin ve çok mutlu olacaksın. 

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Yapmak isteyip yapamadığın tüm konuları farklı değerlendiriyorsun. Beklemediğin konularla karşılaşabilirsin. Kendi yaşamın için bir şeyler yapıp sabırlı olmalısın. Sağlığına dikkat etmelisin, kendine gerekli özeni göstermiyorsun. 

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Kendini bugün farklı hissedeceksin. Moralin ve özgüvenin yüksek fakat duyguların çok derinleşmiş. Çevre gezilerine çıkıp kendine zaman ayırmalısın.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Bugün alacağın haberlerden etkilenebilir farklı düşünebilirsin. Bazı durumlar seni heyecanlandıracak. Çevrenle ilişkilerin sıcak olacak.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Yaşlı akrabalarını önemsediğin bir güne giriyorsun. Kendini çok yormadan bir şeyler yapın. Sadece yerinde durmak ileride farklı şeylere neden olabilir.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Güne heyecanlı başlıyorsun. İlişkilerinde gelişme görülüyor. Sempatik tavırların karşı cinsi ve çevreni etkiliyor.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Sözlerin ve duruşun senin güçlü görünmeni sağlıyor. Sürpriz gelişmeler seni iyi bir şekilde etkileyecek. Hemen harekete geçeceğin şeyler var. Dikkatli olmalısın.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Huzursuz günündesin. Bazı programlar yapmanda fayda var. Sabırsız bir şekilde davranmadan hareket etmelisin. Kafa karışıklığı yaratmamalısın.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Bu yaşam senin bakış açını değiştiriyor. Eski dostlarınla haberleşmende fayda var ve sana çok iyi gelecek. Olaylar karşısında sabırlı olman çevrende dikkat çekiyor ve beğeniliyorsun. 

günlük burç yorumu burç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de kungfu sporcusunun işlediği 3. cinayet ortaya çıktı
Kayseri'de kungfu sporcusunun işlediği 3. cinayet ortaya çıktı
Kırıkkale'de yaşayan yaşlı kadın ölü bulundu
Kırıkkale'de yaşayan yaşlı kadın ölü bulundu