16 Ekim Salı 2018 günlük burç yorumu

16 Ekim 2018 Salı günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

16 Ekim Salı 2018 günlük burç yorumu
16 Ekim Salı 2018 günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 16 Ekim 2018 günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Bugün bilinçli bir şekilde kariyerinle alakalı plan ve program yapacaksın. Bu aralar kendini işine odaklayıp çalışmalarına yoğunlaşacaksın. Kendini çevrene karşı soyutlamadan işine odaklanmalısın.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Eğitiminle alakalı araştırmalar yapacaksın. Projelerini başlatmak için harekete geçiyorsun. Çok şanslı günündesin şansını tepmeden ilerlemelisin.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Gizli kalmış şeyleri kurcalasan ne oluyor anlamıyorum içine su mu serpiliyor. Kendinle ilgilen. Çevrende olan şeyleri kurcalamaktan vazgeçmelisin.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Ortaklık yürüttüğün şeylerle alakalı daha fazla alakadar olmalısın. Tüm ayrıntılarına dikkat edip araştırma yapmalısın. Geleceğin kendi ellerinde ve buna özen göstermeye başladın. 

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Önünüze bazı işler gelecek ve bunları değerlendirmelisin. Sen yaşamınla ilgili seçimlerini yapmışsın. Ve bunun için emek harcıyorsun. İsteyip alamadığın hiçbir şey olmayacak çünkü doğuştan şanslısın.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Bugün katı bir tutum içinde olacaksın. Çevrene karşı çok duygularını belli etmeyeceksin ve bunun yararını göreceksin.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Ailevi konularda bir karışıklık yaşayabilirsin ve bu duruma el atıyorsun. Çözüme ulaşabilecek konuları çözümleyip herkesi rahatlatıyorsun.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Bugün iletişim trafiğinde yoğunluk var. İnsanlarla iletişimde olup onlarla ilgili paylaşımlarda bulunmalısın. Bazı konularda kendini geri plana atıyorsun.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Gereksiz harcamaların yüklü miktarda para harcamana neden oluyor. Bunu yapmak yerine paranı biriktirmelisin. Yaşamınla ilgili planlarını netleştirmende fayda var.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Çevrende olan bazı otoritelerle ilgili anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Karamsarlığa yer vermeden güzelce bu durumları kontrol edebilirsin.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Strese sokan çevrenden uzaklaşmanda fayda var. Herkese göre davranmamalısın kendin gibi olursan daha mutlu ve saygın biri olursun. 

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Görüşlerin ailende ve çevrende ilgiyle dinleniyor. Her yerde saygı duyulan bir insansın. Fikirlerine değer veriliyor. Duygusal anlamda istediğin şeyleri bulamıyorsun.

16 Ekim 2018 günlük burç yorumu burç yorumu günlük burç yorumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri'de kungfu sporcusunun işlediği 3. cinayet ortaya çıktı
Kayseri'de kungfu sporcusunun işlediği 3. cinayet ortaya çıktı
Kırıkkale'de yaşayan yaşlı kadın ölü bulundu
Kırıkkale'de yaşayan yaşlı kadın ölü bulundu