18 Ekim Perşembe 2018 günlük burç yorumu

18 Ekim 2018 Perşembe günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

18 Ekim Perşembe 2018 günlük burç yorumu
18 Ekim Perşembe 2018 günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 18 Ekim Perşembe 2018 günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Çevrende tanımadığın insanlarla yani yabancılarla iş yapacaksın. İstediğin kalitede ilerlemeyen işler yüzünden sorun yaratmamalısın. Sen değil de o grupta sorun yaratacak insanlar olacak onların da hızını kesmelisin ve ortamı yumuşatmalısın. 

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Çevrende samimiyetini çok güvendiğin insanlardan biri bugün duygusal bozukluk içinde olacak. Normal şartlarda daha farklı olan kişi çok alınganlık yapacak dikkatli olacaksın.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Çevrende olan insanlarla inatlaşma ve muhalefet etme hali mevcut. Yanlış anlamalara izin veriyorsun. Bunları yapmak yerine daha ılımlı olmayı tercih edersen tadından yenmez.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Bazen iletişim güçlüğü yaşıyorsun. Kendini ifade etmekte zorlanıyorsun. Biraz kitap okusan iyi olacak. İstediğin takdiri bu aralar bulamıyorsun. Sabırlı olmak zorundasın.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Bireysel işlerine ağırlık ve emek veriyorsun. Yaşamında çok değişiklik yaratacak. Emeklerin boşa gitmeyecek çünkü istediğin her şey olacak.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Gergin ve huzursuz uyanmak sana iyi gelmiyor. İnsanlar seni anlamıyor ve hislerini önemsemiyor gibi gelse de bunu içinde yaratan kişi sensin. İnsanlarla empati kurup iletişimini daha sağlam hale getirirsen hiç sorun kalmayacak.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Yazışırken ya da konuşurken haklı çıkma derdine düşeceksin ve bunu yapmak yerine bu mücadeleden uzak durmalısın. Kızgın halinle ağzından çıkan kelimeler size karşı kullanılabilir ciddiyette olacak.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Maddi ihtiyaçların yüksek olacağı bir gündesin. Her şey önemli gibi gelecek ve çok harcama yapacaksın. Dostlarınla yaptığın maddi alışverişlerde dikkatli ve hassas davranmalısın.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Tüm olaylara kendi açından bakmak ve ısrar etmek seni zor duruma sokacak. Israr edince sizi dinleseler de onu yapmaktan vazgeçen insanlar oluyor. Etkini orantılamalısın 

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Detaylara takılmamalısın. Zihnini sakinleştirip çevrenle iletişim kurmalısın. Fakat insanlarla konuşurken ne demek istedi şeklinde farklı mana arayışlarına girmeden yaparsan daha karlı çıkacaksın.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Haksızlıkları hemen görüyorsun çünkü bu konuda çok hassassın. Kişisel çıkarlarına dokunduğun için yapılan haksızlıkları görmezden geliyorlar.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Bugün günlerden sabır ve çok sabırlı olmalısın çünkü iş ortamında buna baya ihtiyacın olacak. Sert olmadan bugünü geçiştirin . 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.