21 Ekim Pazar günlük burç yorumu

21 Ekim Pazar günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

21 Ekim Pazar günlük burç yorumu
21 Ekim Pazar günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 21 Ekim Pazar günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Bugün kendine olan özgüvenin olduğundan fazla yükselecek. Kendi yaşamın için yeni adımlar atıp yeni bir hayata açılıyorsun. Güç mücadelesi yapmak yerine kendine odaklanmalısın. Aşk kapında bekliyor.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Radikal bir güne başlıyorsun ve yaşamınla ilgili değişik kararlar alacaksın. Bu kararlar yaşamında bazı noktaları farklılaştıracak.  Aklına değil sezgilerinle hareket etmelisin. Bunu yaparsan çok başarılı olacaksın.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Hareketli bir güne merhaba diyorsun. Yeni insanlar tanıyacaksın ve bazı durumlar seni heyecanlandıracak. Bu şekilde farklı ortamlara girmek seni değiştiriyor.  Ailenle ilgili bazı durumlar olacak ve onlarla bağın kuvvetlenecek.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Bazı yeniliklerle fikirlerin değişecek. Ani değişiklikler yaşamını zorlaştırabilir. Saygın insanlarla bir araya gelip yeni oluşumların içinde bulunabilirsin. Değişim başlıyor. Önemsediğin insanların desteğini alıp bakış açında büyük farklılık yaratabilirsin.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Yaşadığın şeyler seni heyecanlandırıyor. Bazen bazı şeylere itiraz etsen de kafana yatınca onları uygulamaya çalışıyorsun. Uygulamaya çalışman yaşamında çok güzel değişimleri de ardında getiriyor. Kendine olan özgüvenin yükseliyor. Yarım kaldığın her şeyi bitirmek istiyorsun ve bunu başaracaksın.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Bugün duygularınla hareket edip kendini kaptırıyorsun. Aslında duygularınla değil aklınla hareket etmelisin. Aklın sana çok daha iyi yollar çizecektir.  Karamsar duygularını dağıtmak istiyorsan yeni şeyler yapmalısın. Projelerle ilgilenirken çevreni ihmal etmemelisin.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Sabah uyandığında yaşamını gözden geçireceksin. Yaşamınla ilgili bazı değişiklikler yapıp kendini daha iyi hissedebilirsin. Değişiklik zamanın geldi.  İsteklerini gerçekleştirmek için zorlamak yerine daha yumuşak bir tavır takınabilirsin.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Programında olan yoğunluk seni daha güçlü bir insan yapıyor. Ne kadar yoğunsan o kadar iyisindir. Her zaman olduğu gibi sabırlı oluşun herkesi etkiliyor. Bazı zorluklara göğüs geriyor olman seni güçlendirecek. Ödülün kapıda bekliyor. Devam etmelisin.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Sabahın köründe uyanır uyanmaz fikirlerin zihninde beliriyor. Tüm sorumluluk senin üstünde. Yaratıcı olmak ruhunda var. Girişimde bulunacağın bazı şeyler var ve adım atacaksın. Hareket halinde olmak ve iş yapmak seni mutlu ediyor bu şekilde devam etmelisin.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Önem verdiğin konuyu çözüme ulaştırıyorsun.  Marjinal insanlara karşı ön yargılı olmamalısın. Sabırlı olman seni kazançlı yapacak. Sabreden derviş muradına ermiş. Kendini ve çevreni yenilemeye çalışacaksın ve bunu başarıyorsun.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Güne içinde kocaman bir istekle uyanıyorsun. Bu istek sana başarı kapısı açıyor.  Çevren tarafından beğeniliyorsun. Alacağın bazı iltifatlar seni şaşırtacak. Duygularınla davranırken aklından geçen şeyleri direkt söylememelisin. Bir kez daha düşünüp konuşmalısın.  

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Her zaman olduğu gibi saygın bir çevrenin içinde olmak seni etkiliyor. Saygın ve elit bir ortamda hiç sırıtmıyorsun.  Duygularınla değil aklınla hareket etmelisin. Eski dostlarınla bir araya gelip geçmişi yad edeceksiniz.  

 

günlük burç yorumu burç yorumu 21 Ekim burç yorumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Munbiç'te olan bombalı saldırıyı Dışişleri Bakanlığı kınadı
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.
Eniştesini sokak ortasında pompalı tüfekle vurdu.