22 Eylül günlük burç yorumu

22 Eylül Cuma günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

22 Eylül günlük burç yorumu
22 Eylül günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den günlük burç yorumlarına bakıp kendi burcunuzda olan tavsiyeler hakkında yaşamınıza ışık tutabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Yaşamınızda olan kişiye yani partnerinize karşı fikirlerinizi açık bir şekilde iletin. Olumlu bir şekilde konuşmaya gayret gösterin. Ayrılıkların ve küslüklerin ortadan kalkacağı bir dönemdesiniz. Yaşamın farkında olarak yaşamalısınız.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Günlük yaşamda veya çalıştığınız ortamda insan ilişkilerinize dikkat edip daha nazik oluyorsunuz. Sizin için dönen bir enerji söz konusu ve böylelikle umutlarınız tekrar açığa çıkabilecek.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

İlişkinizde paylaşımınız arttı ve iletişiminiz daha da sağlamlaşıyor. Evinizde dengeyi sağlamaya çalışıyorsunuz ve huzurlusunuz. Çok güzel bir sürprizle karşı karşıya kalabilirsiniz. İnsanları bir araya getireceksiniz. Yaşama bakış açımız değişiyor ve duygusal anlamda balık burcu etkisine giriyorsunuz. 

YENGEÇ BURCU (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Ev içinde iletişiminizi daha sağlıklı biçime sokmalısınız. Dengede tutmanın yolunu arayıp bulmalısınız. Kendinizde duygusal özellikler barındırıyorsunuz ve balık burcu etkisine girdiğiniz için daha da hassaslaşıyorsunuz.  

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Bazı şeyleri fark edebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Yalnızlık duygunuzu ortadan kaldıracak şeylere ihtiyaç duyuyorsunuz. Bize sevgi veren insanları yaşamımızda tutmaya çalışıyoruz.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

İş yaşamında nabza göre şerbet verme zamanındasınız. İletişiminiz kuvvetlenecek ve başarılı görüşmelerde bulunacaksınız. Aşk kapıda bekliyor ve onu artık görmen gerekiyor.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

İnsanları etkileme dönemine giriyorsunuz. Ruhumuzu sakinleştiren bu dönemde iş hayatıyla ilgili yeni teklifler kapınızı çalabilir. Hazırlıklı olun .  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

İlişkinizi her açıdan ele almalısınız. İletişim bozukluğu yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz.  Güzellikler düşünüyorsunuz fakat karışık bir döneme giriyorsunuz dikkat etmekte fayda var.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Dostlarınızla bir araya gelmek sizi epey rahatlattı. Çeşitli etkinliklere katılmalısınız. Karşı cinsle sosyalleşeceğiniz anlardasınız. Ailede kaybettiğiniz insanı hatırlayabilirsiniz.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Genel anlamda her şeyi önemseyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Duygularımızı karşı tarafa hissettirmekten çekinmeyin.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Kendinize güveninizin arttığı bir dönemdesiniz. İşlerin yoğunlaştığı bu dönemle çevrenizle irtibatınız kuvvetlenecek. Dünya vatandaşı olarak sen kimseye zarar gelmemesi gerektiğini düşünüyorsun 

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Birlik ve beraberlik arzunuz yaşamınızda olan ilişkileri kuvvetlendiriyor. Bir enerji dolaşıyor ve yaşamınızı etkiliyor. 

günlük burç yorumu burçlar
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Korkutan Deprem
Korkutan Deprem
Üzerine tomruk devrildi hayatını kaybetti
Üzerine tomruk devrildi hayatını kaybetti