25 Eylül günlük burç yorumu

25 Eylül Salı günlük burç yorumu , uyumhaber.com aracılığıyla tüm burçlar hakkında tavsiyeler verip yaşamınıza ışık tutacak. Burcunuzla ilgili neler olacak şeklinde fikir edinip , günlük burç yorumlarını uyumhaber.com sitesine girip okuyabilirsiniz.

25 Eylül günlük burç yorumu
25 Eylül günlük burç yorumu Dilan Aşar

Uyumhaber’den 25 Eylül Salı günlük burç yorumlarına bakıp kendinizle ve yaşamınıza dair şeyler bulabilirsiniz.  

KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN) 

Kararlı oluşun yenilgiyi kabul etmene izin vermeyecek. Etrafınızda olan insanlara içten ve samimisin. İhmal edilmeyi istemiyorsun. İhmal edildiğinizde gözünüz başka oyuncaklara kayıyor tıpkı çocuk gibisin.  

BOĞA BURCU (21 NİSAN-21 MAYIS) 

Bugün yine sağduyulu ve sabırlı günündesiniz. Hayatınızda olan kişiyle ilgili duygusal yönünüzü ortaya çıkarmalısınız. Mantık dışına çıkıp biraz duygusal davranmanın vakti geldi.  

İKİZLER BURCU (22 MAYIS-22 HAZİRAN) 

Araştırmayı seven kişiliğin bilgiye ve çoğu şeye ulaşmakta sabırsız hale getiriyor. İdeal arayışınızı buldunuz ve onu hayatınıza aldınız. Tamda istediğiniz gibi oldu.  

YENGEÇ BURCU  (23 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Çevrenizde olan insanlara huzur veriyorsunuz. Gözlerinizde olan hüzünle her zaman sitem halinde olduğunuz düşünülüyor olabilir. Çevrenizde olup sevmediğiniz kişiler var, umarım sizinle aynı ortamda bulunmazlar. Bulunurlarsa eğer vay hallerine. 

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS) 

Bugün yine insanları umursamıyor gibi görünüyor olmanız onları sizden uzaklaştırdı. Fakat sizi gerçek anlamda tanısalar tam tersi bir insan olduğunuzu anlayacaklar.  

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL) 

Çevrenizde olan insanlara ettiğiniz can alıcı iltifatlar onları kendilerinden geçiriyor. Her zaman olduğu gibi yine duygusal anlamda arayış içindesiniz. Duygu ve mantık karmaşası hiç bitmeyecek gibi görünüyor.  

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL- 22 EKİM) 

Bugün yanınıza gelen herkesin kızgınlıkları geçecek. Rahatlatıcı etkiniz insanları size çekiyor. Sizi tenkit eden insanlardan ve ortamdan uzaklaşmanız sizi ele verecektir.  

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM) 

Cinsel duygularınızı çok yoğun yaşasanız da kapınızı kolay kolay kimseye açmamanız aşka olan inancınızla alakalıdır. Yeni tanıdığın ukala olan kişiyle bir daha yan yana gelmeyeceğinden eminiz.  

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK) 

Geçmiş yanılgılarından çıkardığınız dersler sana yol gösteriyor. Bugün yine patavatsız günündesin. Dikkat etsen iyi olacak. Sizinle yaşayan kişiye zor gelseniz de sizinle yaşamaya devam ediyorsa sizi gerçekten seviyor demektir.  

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-21 OCAK) 

Kuruntularından kurtulup depresyondan çıkma vakti geldi. Güvenilir ve dürüst oluşun çevreni sürekli genişletiyor fakat sen depresyondan kurtulamıyorsun. Yargılanmak ve küçümsenmek gibi korkuları bir kenarı bırakıp yaşama atılmalısın.  

KOVA BURCU (22 OCAK-19 ŞUBAT) 

Ailenin yanında yaşamak zor geliyor fakat yaşamaya devam diyorsun. Dost olsalar bile mesafeleri vardır. Yalandan samimi davranan kişileri görmezden gelemediğiniz için ters davranmak zorunda kalacaksınız 

BALIK BURCU (20 ŞUBAT-20 MART) 

Sürekli korunmaya ihtiyacınız varmış gibi davranmaktan vazgeçmelisiniz. Giz olarak anılmak istemiyorsan biraz daha açık davranmalısın.  

günlük burç yorumu burç yorumu 25 Eylül burç yorumu
Yorum yaz
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Robotik Kodlama eğitiminde bir adım daha atıldı
Robotik Kodlama eğitiminde bir adım daha atıldı
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum
Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına sevgilisinden yorum